5 pokoi dziecięcych, a każdy w innym stylu - Zamów aranżację! | IH - Internity Home

5 pokoi dziecięcych, a każdy w innym stylu – Zamów aranżację!

Jeśli planujecie aranżację pokoju dziecięcego te projekty mogą stać się dla Was wyjątkową inspiracją. Przedstawiamy 5 rozwiązań dziecięcej przestrzeni, każda różni się stylem i jest naprawdę wyjątkowa. Czas szybko leci, dzieci dorastają, a jedynie co się wolniej zmienia to umeblowanie właśnie pokoju dziecięcego. Staramy się dlatego na projekt spojrzeć długofalowo. Nasze pociechy uwielbiają mieć własne miejsce, które przenosi je w magiczny świat. Pierwsze lata dziecka to moment, w którym rozwija ono swoją wyobraźnię. Najlepszym sposobem, aby we właściwy sposób ją pielęgnować, jest zapewnienie mu najlepszego środowiska, które poszerzy moc wyobraźni i zainspirujeOsiągnięcie idealnej aranżacji wnętrza dziecięcej sypialni jest zadaniem twórczym, ponieważ ich zainteresowania i upodobania zmieniają się okresowoDekorując wnętrze sypialni dziecka, należy wziąć pod uwagę optymalizację przestrzeni i bezpieczeństwo.  

W duchu boho

Tapeta w delikatne kropki, miękkie naturalne tkaniny, białe drewniane meble oraz wiklinowe lampy to idealny przepis na ciepły i kreatywny pokój dziecięcy w stylu boho. Aranżacja, kolorystyka jest uniwersalna i może służyć lata, wymieniając oczywiście niektóre meble.

Pokój w stylu boho w apartamencie | projekt Internity Home
Styl Noble | Projekt pokoju dziecięcego w apartamencie | Projekt Internity Home

Spokojne szarości i zieleń

Kolorystyka pokoju została tak dobrana, że spokojnie może w nim zamieszkać dziewczynka lub chłopiec. Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest zestawienie różnych faktur. Urządzając pokój dziecka trzeba wziąć pod uwagę wielkość i kształt pomieszczenia, zainteresowania, dobrać wyposażenie do wieku dziecka, tak by wnętrze było funkcjonalne i sprzyjało rozwojowi.

 

Zielony słoń

Wszyscy wiemy, że kolory mają olbrzymi wpływ na samopoczucie człowieka. Niektóre pobudzają do działania, inne pomagają się wyciszyć po ciężkim dniu. Dobierając barwy do pokoju dziecięcego powinniśmy kierować się nie tylko modą, ale również wiekiem lokatora oraz klimatem, jaki chcemy zbudować w tym wyjątkowym miejscu. Do tego projektu pokoju dziecięcego wybrano oświetlenie techniczne Archlines. Oświetlenie jest magnetyczne i w każdej chwili można zmienić położenie jak również kąt padania światła. Znakomitą funkcjonalnością tego oświetlenia jest możliwość montażu jako kinkiet na pionowej ścianie np. obok łóżka.

Creative – projekt pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy z wesołym zającem obfituje w marki, które znakomicie sprawdzą się i w pokoju starszego dziecka. Komfortowe łóżko nobonobo UMO oraz fotel beżowy Pianca mogą śmiało służyć przez długie lata. Na podłodze znajdują się panele winylowe z kolekcji Charme Parquet PARC DES BUTTEE CHAUMONT, które są wyjątkowo trwałe, estetyczne, łatwe do utrzymania w czystości.

W sprawie projektu, kompleksowego wyposażenia prosimy o kontakt:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków