Bakłażanowy narożnik w salonie - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home

Bakłażanowy narożnik w salonie – Zamów Aranżację!

Narożnik Raksa to projekt Tomka Rygalika. Mebel sprawdzi się w każdym wnętrzu. Zawdzięcza to swojej prostej formie, modułowej konstrukcji, szerokiemu wyborowi tkanin, ale przede wszystkim szczegółowo dopracowanym proporcjom. Jak w wielu wysokiej klasy produktach, tak i w Raksie znaczenie mają niuanse. Oparcie narożnika zakończone jest łukiem, który subtelnie przełamuje proste kąty i linie mebla. Z narożnika Raksa możemy zdjąć pokrowce nie tylko z siedziska i oparcia, ale także z podłokietników czy podstawy.

 

Tkanina Boucle

Boucle nie bez powodu zwana jest francuską pętelką. Jej kędzierzawe supełkowe wykończenie zachwyca miękkością i designem. Tkanina sławę zdobyła w latach 50., kiedy to Coco Chanel wykorzystała ją do zaprojektowania tweedowego żakietu. Elegancka marynarka natychmiast stała się światowym hitem w branży odzieżowej, a boucle okryła się zasłużoną sławą. Boucle tworzy trend cyklicznie wracający do łask w branży odzieżowej, jednak współcześni projektanci wnętrz od kilku sezonów z dużym powodzeniem wprowadzają boucle na salony.  

 

Kolor bakłażanowego narożnika pięknie będzie współgrał z ciepłymi beżami, postarzanym złotem. Zaletą tkaniny boucle jest również to, że jest łatwa w czyszczeniu. Komfortowy, duży rodzinny narożnik w ciekawy sposób odmieni Wasze wnętrze!  Narożnik w rozmiarze 300 x 260cm, w tkaninie boucle Molia 01. Jest dostępny od ręki w bardzo atrakcyjnej cenie 10 500 zł. w salonie IH ul. Duchnicka 3 Warszawa.

VERY PERI – JAK WPROWADZIĆ I Z CZYM ŁĄCZYĆ KOLOR ROKU 2022?

W sprawie projektu, doboru materiału skontaktujcie się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Magda Lewandowska

  Specjalista //Meble
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków