Ciepłe brązy, słodki miód i wytrawny burgund w nietuzinkowych łazienkach | IH - Internity Home
Projekt Idea By Mag

Ciepłe brązy, słodki miód i wytrawny burgund w nietuzinkowych łazienkach

Remontując łazienkę dużą wagę przykładamy do tego aby była nie tylko funkcjonalna, ale i ładna. Poszukujemy pomysłów, inspiracji. Należy przy tym wszystkim kierować się nie tylko modą, swoimi pomysłami, ale także radami specjalistów, którzy znają rynek wnętrzarski jak nikt inny. Nasze wnętrze będzie wtedy służyć nam lata, cieszyć nasze oczy będziemy czuć się w niej dobrze. Dziś postaramy się Was zainspirować projektami, w których główną rolę odgrywają kolory, jak brąz, miodowy i burgund.

Nowocześnie

Łazienka w stylu nowoczesnym najczęściej czerpie inspiracje z prostych form, chłodnych szarości, przełamanych bielą z dodatkiem czerni lub brązu. Każda łazienka w stylu nowoczesnym opiera się przede wszystkim na grze geometrycznych kształtów uzupełnionych łagodnymi teksturami. Nowoczesnym określa się to co aktualnie jest w trendach, ale może dotyczyć różnych tendencji w świecie urządzania wnętrz. Ale nowoczesny to także styl modern rozwijający się w 1.połowie XX wieku, wyróżniający się prostotą i funkcjonalnością, która znów cechuje modne wnętrza.

Materiały wybrane do tego projektu podkreślają minimalistyczny charakter. Siła tego projektu tkwi w prostocie, wygodzie i funkcjonalności, zamiłowaniu do geometrii, porządku i umiaru – zgodnie z hasłem „forma podąża za funkcją”  sformułowanym w przez amerykańskiego architekta Louise Sullivana już pod koniec XIX wieku.

proj. Noho Studio
proj. Noho Studio

Nostalgicznie

Łazienka to nie tylko praktyczne pomieszczenie, ale też domowa przestrzeń relaksu. Dbamy więc o panujący w niej klimat. Aby stworzyć przytulną i pełną ciepła aranżację, wykorzystajmy kolory natury. Niezwykle modne obecnie kolory natury stworzą w łazience sprzyjający wyciszeniu i odprężeniu nastrój. Jeśli połączymy ciepłe beże i brązy z romantyczną wzorzystą płytką otrzymamy niezwykle nostalgiczne pomieszczenie, w którym się zrelaksujemy.

Przytulnie  i jasno

Przytulne i nowoczesne wnętrze łazienki to projekt Idea by Mag. Architektka zdecydowała się na nietuzinkowy kolor płytek cegiełek  miodowy w połysku. Ciepły, złoty odcień przenika przez wnętrze jasnej łazienki z wanną. Kolor jest radosny, ciepły, podnoszący na duchu, ale również bardzo stylowy oraz wyrafinowany. Dzięki ciepłej nucie jakie wnosi do wnętrza, idealnie sprawdza się w połączeniu z neutralnym beżem i złotymi elementami.

 

Z pazurem

Nic tak nie odda naszego charakteru wnętrzu jak tapeta w łazience w strefie prysznicowej. Mnogość wzorów od słodkich kwiatów, po minimalistyczne desenie przyprawia o zawrót głowy i ciężko się zdecydować. Dlatego najlepiej zasięgnąć rady specjalisty, który pomoże nam dobrać tapetę idealną, dopasowaną do naszych zainteresowań i naszego stylu życia.

Postaw na elegancję

Kolor bordowy ma wiele odsłon, jednak najczęściej kojarzy się z wykwintnym kolorem czerwonego wina, który zachwyca swoją głębią. Może nam się wydawać trudny do aranżacji lecz kolor bordowy potrafi stworzyć niezwykle przytulną i ciepłą atmosferę w pomieszczeniu. Bordo najlepiej łączyć z barwami z podobnej palety. Doskonałą propozycją, uwielbianą przez Skandynawów, jest bordo zestawione z brązem.

Płytki Wow Design dostępne w Internity Home

 

 

Potrzebujesz wsparcia przy projekcie, doborze materiałów? Koniecznie skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Monika Gross

  mgross@internity.pl
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków