Heksagon z drewna na podłodze? Sprawdzamy nowe rozwiązanie!
Bisazza

Heksagon z drewna na podłodze? Sprawdzamy nowe rozwiązanie!

Drewno jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów. Kochamy je za ponadczasowość, trwałość i szlachetność, która wraz z biegiem lat nabiera jeszcze większego uroku. Sześciokątne kształty we wnętrzach to stosunkowo nowy „wynalazek”, jednakże to co robią z naszymi czterema kątami sprawia, że heksagony z miejsca pokochaliśmy: w formie płytek, poduszek, półek, wzoru na tkaninach i… no właśnie. Dziś przyjrzymy się zupełnie nowemu rozwiązaniu. Heksagon z drewna wydaje się być idealnym połączeniem ciekawej formy i niezawodnego materiału oraz doskonałym rozwiązaniem na podłogę. Czy, aby na pewno tak jest? Zapraszam do wpisu! 

 

Heksagon z drewna | Bisazza
Heksagon z drewna | Bisazza

Heksagon z drewna – hit czy kit? 

Muszę od razu rozwiać Wasze wątpliwości, ponieważ moim zdaniem to prawdziwy hit, który ma szansę rozgościć się w naszych wnętrzach naprawdę długo. Skąd mój zachwyt nad tym rozwiązaniem? Jest kilka czynników, które wpłynęły na moje „ochy” i „achy”. 

Po pierwsze heksagony z drewna to interesujące połączenie tradycji z nowoczesnością, dlatego też wybierając to rozwiązanie na podłogę do jakiegokolwiek wnętrza, możemy mieć pewność, że otrzymamy aranżację, która zachwyci niejednoznacznością i oryginalnością.

Ponadto, jak wiadomo – w niektórych wnętrzach, takich jak: salon czy przedpokój – drewniane deski podłogowe są najoczywistszym i przy tym najlepszym, bo sprawdzonym rozwiązaniem. Wynika to przede wszystkim z ich trwałości, solidności i uniwersalności. Drewniana podłoga sprawia również, że mieszkanie staje się przytulniejsze i cieplejsze w odbiorze. 

 

Drewniana podłoga – czym się kierować przy jej wyborze?

 

Bisazza
Bisazza

W czym tkwi sekret niedoścignionej doskonałości drewna?

Warto również zwrócić uwagę na to, że wielką zaletą tego materiału jest piękny rysunek drewna – nieregularny, nieoczywisty i przede wszystkim stworzony przez niedoścignioną w swej doskonałości naturę. Układając heksagony z drewna na podłodze otrzymujemy całkiem nowy wymiar. Sześciokąty o niejednorodnej fakturze i wyglądające każde z osobna inaczej, tworzą niepowtarzalny parkiet, który zachwyci każdego. 

Inspiracja lata – chevron na ścianach i podłogach

 

Heksagon z drewna w salonie | Bisazza
Heksagon z drewna w salonie | Bisazza

Gdzie kupić drewniane deski w kształcie sześciokątów?

Marka, która oferuje takie rozwiązanie to włoska firma Bisazza, której produkty są do nabycia w naszych salonach: Internity Home w Warszawie i Łodzi oraz Prodesigne w Krakowie. 

Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwości kolorystyczne, dzięki którym można jeszcze bardziej zindywidualizować swoje wnętrze i nadać mu jeszcze bardziej niepowtarzalnego charakteru. 

 

Bisazza
Bisazza
proj. Indoor, fot. Piotr Mastelarz
proj. Indoor, fot. Piotr Mastelarz

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków