Kaldewei do małej łazienki - sprwdźcie rozwiązania | Internity Home

KALDEWEI DO MAŁEJ ŁAZIENKI

Wanny o niewielkich rozmiarach

Zagospodarowanie niedużej przestrzeni to nie lada wyczyn. Niemiecki producent wanien, brodzików i umywalek ma w swojej ofercie różnorodne rozwiązania, także produkty przeznaczone do małych łazienek. Całość asortymentu wykonana jest ze stali emaliowanej. Materiału o niezwykłych własnościach użytkowych. Stal emaliowana jest bardzo higieniczna i łatwa w pielęgnacji, wykazuje wysoką odporność chemiczną i mechaniczną, jest odporna na wysokie temperatury, promieniowanie UV – dzięki czemu blask i kolor nawet po wielu latach użytkowania są jak w dniu zakupu, jest także wyjątkowo odporna na zarysowania.

Wanna dla wszystkich

Dla wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie łazienki bez wanny Kaldewei oferuje produkt asymetryczny, z jednym ściętym narożnikiem, dosłownie oszczędzający i tak już niewielki metraż, na którym muszą znaleźć się wszystkie niezbędne łazienkowe sprzęty. Mowa – jednoosobowej formie z odpływem umieszczonym w nogach, o dwóch rozmiarach: 157×70/47,5cm i 157×75/50cm. Wanna występuje jako prawa i lewa, dzięki czemu właściwe ustawienie jej w łazience jest niezwykle proste.

 

Wanna Kaldewei do małych łazienek dostępna w Internity Home i Prodesigne

SANIFORMPLUS– to klasyk wśród wanien. Jego ergonomiczne wnętrze z bardzo wygodnie uformowaną strefą barków gwarantuje odprężającą kąpiel. Część przeznaczona na nogi jest lekko zwężona tworząc łagodne wyoblenie formy, co nadaje produktowi lekkości. Wanna do małej łazienki dostępna jest już w rozmiarze od 140x70cm. W ofercie także rozmiary 150x70cm, 160x70cm i 160x75cm, oraz wiele innych.

Wanna Kaldewei
Wanna Kaldewei Saniformplus

Jeżeli mamy ochotę na większa ekstrawagancję w naszej łazience, Kaldewei poleca wannę z serii CLASSIC DUO, dostępną także jako wanna owalna CLASSIC DUO OVAL. W pierwszym przypadku mamy do czynienia z owalną formą wewnętrzną zamkniętą w prostokącie. W drugim owal króluje także na zewnątrz. Wanny mają dwa niezwykle wygodne podparcia pleców i odpływ umieszczony na środku. Dzięki temu swobodnie możemy wybierać stronę do kąpieli, z której chcielibyśmy skorzystać.

Wanna Kaldewei Classic Duo Oval dostępna w Internity Home i Prodesigne
Wanna owalna Kaldewei
Wanna Kaldewei Classic Duo Oval Wide

WANNY O NIEWIELKICH ROZMIARACH do kąpieli i do prysznica Specjalnie ukształtowane, bardzo płaskie dno w okolicy odpływu, ściany boczne wanny możliwie pionowe – taki design jest idealny, jeżeli wanna ma służyć także jako kabina prysznicowa. Jak największa powierzchnia do stania gwarantuje maksymalny komfort w trakcie prysznica. Taka forma wewnętrzna wanny CAYONO sprawia również, że jest ona bardzo obszerną i wygodną wanną w stosunku do swoich niewielkich wymiarów zewnętrznych. Produkt dostępny jest w rozmiarze od 150x70cm, aż do dużych modeli.

Wanna Cayono Kaldewei
Propozycja urządzenia łazienki
Wanna Kaldewei Cayono Duo

A MOŻE PRYSZNIC?

Jeżeli powierzchnia łazienki nie pozwala na zainstalowanie wanny, bądź jej wymiary są tak małe, że nie mamy gwarancji wygodnej kąpieli, zastąpmy ją prysznicem. Oferta brodzików i powierzchni prysznicowych Kaldewei jest bardzo bogata, zarówno pod względem wzornictwa, sposobu zabudowy, a także dostępnych rozmiarów.

Wanna i brodzik prysznicowy
Kaldewei Centro Duo
Łazienka Kaldewei

SUPERPLAN PLUS z emaliowaną pokrywą odpływu, pod którą znajduje się całe zaszyfrowanie to najwyższy komfort kąpieli, a zarazem najlepsze wzornictwo. Płaski brodzik idealnie prezentuje się zabudowany na równi z podłogą, a obszerna paleta rozmiarów jest gwarancją dobrego zagospodarowania każdej przestrzeni łazienkowej. Rozmiary od 80x80cm do 120x120cm.

 

Brodziki Kaldewei
Brodzik Superplan XXL i Superplan Plus
Kaldewei brodzik Superplan XXL

 

Przyjdź do naszych showroomów i urządź z nami łazienkę

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków