Koncepty na łazienkę z ponadczasową chromowaną armaturą Steinberg
steinberg

Koncepty na łazienkę z ponadczasową chromowaną armaturą

Chromowa armatura łazienkowa to ponadczasowe rozwiązanie. Baterie w takim wykończeniu pasują do wnętrza urządzonego w niemalże każdym stylu. Pomimo, że trendy cały czas się zmieniają, ten element aranżacyjny cały czas jest obecny, nie tylko w domach prywatnych, ale też przestrzeniach publicznych. Stawiając na baterie w chromowanym wykończeniu możemy mieć pewność, że nie ugną się przed zmieniającą się modą. Ponadto jest to sprawdzone rozwiązanie. Wiemy, że nie ma najmniejszego problemu, żeby utrzymać je w dobrej kondycji na długie lata. Warunek za każdym razem jest jeden – powinniśmy postawić na wysokiej jakości armaturę od sprawdzonego producenta. Do światowej czołówki na pewno możemy zaliczyć niemiecką markę Steinberg, której produkty są dostępne w showroomach z Grupy Internity Home.

 

steinberg
Armatura Steinberg jest dostępna w naszych showroomach

 

Zindywidualizowana strefa komfortu

Łazienka coraz częściej wychodzi poza swoje podstawowe funkcje. Obecnie jednym z najmocniejszych trendów jest tworzenie swoistych salonów kąpielowych, które nie tylko pięknie się prezentują, ale też dają maksimum komfortu. Aby uzyskać taki efekt, powinniśmy przede wszystkim słuchać własnych potrzeb i za pośrednictwem odpowiednich produktów je spełniać.

 

Kupując armaturę do łazienki warto zwracać uwagę nie tylko na samą formę baterii, ale również na kształt, jaki przybiera woda, która w zależności od strumienia, może ukoić lub pobudzić wszystkie zmysły. Dlatego tak ważne jest przetestowanie przed zakupem baterii w dobrym salonie łazienkowym.

 

Sprawdź adresy naszych showroomów >>

 

Showroom Internity Home w Warszawie - to tu kompleksowo urządzisz wnętrze
Showroom Internity Home w Warszawie – to tu kompleksowo urządzisz wnętrze

 

O marce Steinberg

Od ponad 15 lat Steinberg oferuje produkty niezwykłe, aby lepiej wyrazić swoją indywidualność. Baterie Steinberg są częścią zintegrowanej koncepcji życia – hołdem dla indywidualnego stylu. To dlatego w ich ofercie znajdziemy armaturę, którą charakteryzuje indywidualne, świeże i inne niż konwencjonalne podejście.

Marka oferuje wzornictwo odzwierciedlające osobisty styl z nutką ponadczasowości i pożądanej elegancji. W połączeniu z wysokiej jakości materiałami i wyszukaną funkcjonalnością, każdy projekt staje się wyrazistą, namacalną osobowością.

 

Produkty marki Steinberg są dostępne w naszych showroomach: Internity Home i Prodesigne.

 

Indywidualna strefa komfortu z marką Steinberg (źródło: www.steinberg-armaturen.de)
Indywidualna strefa komfortu z marką Steinberg (źródło: www.steinberg-armaturen.de)

 

Produkty wykorzystane w konceptach są dostępne w naszych showroomach

Poniżej znajdziecie trzy koncepty na urządzenie pięknej łazienki. Wspólnym mianownikiem każdego pomysłu jest chromowana armatura marki Steinberg z kolekcji 222, która jest dostępna w naszych showroomach na wyłączność. Pozostałe produkty wykorzystane w moodboardach również pochodzą z naszej oferty.

Koncept nr. 1

W pierwszym koncepcie główną rolę grają płytki ,,Puzzle” od Mutiny. Ten bardzo mocny akcent proponujemy zastosować tylko na wybranej ścianie, zaznaczając tym samym strefę, na przykład prysznicową, umywalkową, albo wc. Przeciwwagą dla niebieskich puzzli są szare płytki Atlas Concorde, które umieściłam w projekcie z myślą o pozostałych ścianach oraz płytki heksagonalne Ornamenty z delikatnym wzorem lastryko, przeznaczone na podłogę.

Chromowana armatura Steinberg z jednej kolekcji spina całość. O dobry klimat zadbają oprawy natynkowe polskiego brandu SternLight a elementem dekoracyjnym, obok ceramiki, stanie się grzejnik drabinkowy w grafitowym wykończeniu.

 

steinberg

 

Koncept nr. 2

Kolejny koncept zakłada bazowanie na mocnej podłodze. Mój wybór padł na wzorzyste płytki od Aparici oscylujące pomiędzy szarościami a niebieskościami. Delikatny błękit podbije modny koral obecny na płytkach od Ornamenty. Nimi warto zaznaczyć wybraną strefę. Uwagę wszystkich amatorów stylowych wnętrz możemy zwrócić nie tylko pięknym kolorem, ale też sposobem ułożenia w jodełkę. Tym samym jeszcze bardziej podkreślimy indywidualny charakter wnętrza. Całość uspokoją białe płytki od 41zero42 nawiązujące fakturą do piękna drewna.

Wraz z doskonałym rysunkiem drewna, elementy natury wprowadza umywalka nablatowa przypominająca swoją formą naturalny zbiornik wodny. Towarzyszy jej wysoka bateria, która przywodzi na myśl leniwie sączący się strumień. Dodatkowym botanicznym elementem jest kinkiet Palma marki Vibia.

 

Wybrane produkty z naszej oferty wykorzystane w moodboardzie

 

Koncept nr. 3

Siła trzeciego projektu drzemie przede wszystkim w kolorach nawiązujących do potęgi natury: wzburzone morze, uderzające fale o brzeg, wybujała roślinność kojarzącą się z rajskim ogrodem, którego piękna nie da się opisać słowami.

Ten efekt udało się osiągnąć przede wszystkim dzięki tapecie od Wall & Deco, która jest dostosowana do warunków panujących w łazience. Dzięki temu, że może mieć bezpośrednią styczność z wodą, w zamyśle chciałabym ją umieścić w strefie prysznicowej. Na reszcie ścian pojawią się płytki od Mutiny: NUMI moon wabią kolorem oraz zabawą w mat i połysk, MEWS fog to przede wszystkim piękny chevron, który zamienia ścianę w małe dzieło sztuki.

Do tego piękna kolorowa umywalka, a na podłodze ciekawe lastryko. Wyrafinowania aranżacji doda klasyk designu, czyli oprawa Louisa Poulsena w wersji mini. Całość uspokaja bateria umywalkowa w chromowanym wykończeniu z serii 222 marki Steinberg.

 

baterie steinberg

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków