przedpokój w stylu skandynawskim
Marazzi

Jakie płytki do przedpokoju wybrać? Kilka cennych wskazówek

Przedpokój to niezwykle ważne miejsce w każdym domu. Pełni nie tylko funkcje reprezentacyjne, gdyż wita gości, ale również służy jako przestrzeń, w której wiele można przechować.

Jedno jest pewne – przez cały rok przedpokój narażony jest na kaprysy pogody i pewien stopień zużycia. Aby zminimalizować negatywne skutki wszelkiego rodzaju zabrudzeń oraz stworzyć wnętrze marzeń, w momencie remontu warto wybrać płytki do przedpokoju, które są nie tylko wydajne i odporne na uszkodzenia, ale również estetyczne. Czy to możliwe? Sprawdźcie sami!

Sypialnia | Proj.: Martyna Milczarek | MulumStudio

Płytki Marazzi | Kolekcja Treverkdear► Kliknij!

Płytka heksagonalna od kilku sezonów jest bardzo popularna. To idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które lubią geometryczne wzory i zabawę formą. Kształt płytek umożliwia różnorodną kombinację kształtów pokrycia. Świetnie komponują się z podłogą drewnianą, więc jeśli chcemy uchronić drogocenne drewno przed zabrudzeniami, warto zainwestować w płytki heksagonalne, które również urozmaicą wasz przedpokój. Lubicie styl skandynawski? Chcecie, aby wasz przedpokój był skąpany w bielach i szarościach?

Projekt kuchni WZ Studio

przedpokój

Przedpokój | proj. Studio Projekt (zdjęcie: Fotomohito)
Przedpokój | proj. Studio Projekt (zdjęcie: Fotomohito)
Dom w Górach Orlickich po metamorfozie | proj. Kwadraton
Dom w Górach Orlickich po metamorfozie | proj. Kwadraton

Zobaczcie płytki Wow Design!

Płytka typu patchwork świetnie rozweseli i urozmaici wasz przedpokój. Idealnie sprawdza się we wnętrzach boho, ale również w skandynawskich, czy rustykalnych. W przedpokoju, dzięki wielobarwności i różnorodności wzorów, ich niezaprzeczalną zaletą jest kamuflaż wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Odważcie się postawić na kolor!

 

 

Biel i czerń to połączenie uniwersalne. Sprawdza się niemal w każdej stylistyce, począwszy od glamour, kończąc na stylu skandynawskim. Świetnie łączą się w każdej konfiguracji. 

Płytki Bisazza by Paola Navone

 Wiele osób obawia się postawić na jasne płytki w przedpokoju. Ich głównym argumentem jest lęk przed ciągłymi zabrudzeniami i widocznymi uszkodzeniami. Jeśli jednak bliska jest wam jasna kolorystyka, nie bójcie się postawić na takież płytki! Współcześnie powstają z dobrych materiałów, które umożliwiają łatwą ścieralność zabrudzeń, bez szkody dla posadzki. Warto!

Dom nad jeziorem w kolorach natury | Proj: modeko.studio

Kamienna posadzka to rozwiązanie ponadczasowe, które świetnie sprawdza się we wnętrzach rustykalnych. Jeśli lubicie nawiązanie do przyrody i natury – zdecydujcie się na ten rodzaj pokrycia. Granit, marmur, piaskowiec tylko czekają, aż się na nie zdecydujecie!

Proj.: Raca Architekci Marta I Michał Raca; Fot.: Tom Kurek
Proj.: CECHOWNIA Pracownia Architektury Wnętrz
Proj.: HAST Design; Fot.: @md.fotografiawnetrz

Sobkowiak Architektura

Hol, proj. Magma, zdj. Fotomohito
Hol, proj. Magma, zdj. Fotomohito

przedpokój w stylu skandynawskim

 

Szukasz rozwiązań do swojego domu? Koniecznie przyjdź do nas – Adresy zobacz Warszawa, Kraków i Łódź!

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków