Podłoga przy szafkach w kuchni czyli czas na miszmasz! Heksagony
Projekt kuchni Elementy

Podłoga przy szafkach w kuchni, czyli czas na miszmasz!

Podłoga w kuchni przy szafkach, heksagony, mozaiki i patchworki

Chcecie urozmaicić Waszą kuchnię, ale nie wiecie jak? Macie już dość standardowych i katalogowych rozwiązań? Dobrze trafiliście! Prezentujemy Wam hit ostatnich miesięcy – niecodzienne wykończenie podłogi przy szafkach kuchennych. Czy naprawdę taki drobiazg może odmienić kuchnię? Sprawdźcie sami!

Postaw na heksagon!

Od jakiegoś czasu absolutnym hitem są płytki heksagonalne.  Nie dość, że tworzą ciekawą powierzchnię, to również – dzięki dostępności wielokolorowych modelów – pozwolą się wykazać i stworzyć unikalną kompozycję! Ponadto przejście z płytek do drewnianych paneli nie musi również być standardowe.

Skorzystanie z płytek przy szafkach kuchennych nie dość, że jest ciekawym i kreatywnym urozmaiceniem, to również spełnia się jako praktyczne rozwiązanie. Podłoga w tym miejscu często ulega różnego rodzaju zachlapaniom i plamom, które niekiedy są trudne do usunięcia, w szczególności jeśli posiadamy podłogę drewnianą. Wykorzystanie płytek uchroni nas przed zbędnymi trwałymi zabrudzeniami, które w tym wypadku będą łatwe do zniwelowania.

Macie ochotę na trochę szaleństwa? Wybierzcie płytki typu patchwork! Nadadzą waszemu wnętrzu nieco kolorytu, a przede wszystkim urozmaicenia! Ciekawe wzory sprawdzą się nie tylko w etnicznych wnętrzach, ale również w tych z nutką stylu skandynawskiego.

Płytki patchwork niczym oryginalny dywan w kuchni! Jak Wam się podoba rozwiązanie?

 

Odważni zestawią płytki i drewno w oparciu o jak największy kontrast barw i wzorów. I dobrze! Wszystkie chwyty dozwolone. Wersja czarno-biała płytek mozaikowych sprawdzi się z większością gatunków drewna. Jeśli jednak wolicie rozwiązania stonowane i bezpieczne – wybierzcie płytki dopasowane kolorystycznie do reszty kuchennej posadzki. To również się sprawdzi.

Kuchnia z wyspą i ceramicznym zlewem
Płytki Tonalite heksagonalne

 

Szukacie najlepszych rozwiązań do swojego domu? Przyjdźcie koniecznie do nas ► Zobaczcie adresy naszych showroomów!

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków