Przemyślana aranżacja domu to niezwykle problematyczny aspekt projektowy. Coś się nie zgadza, coś jest za krótkie, coś się nie zmieści… Nie da się ukryć, nie każdy z nas ma zmysł architekta i będzie potrafił racjonalnie i funkcjonalnie zaprojektować swoje cztery kąty. Aby uniknąć problemów związanych z ergonomią i wystrojem wnętrz, warto zdecydować się na współpracę ze specjalistą. Dzięki niemu będziemy mieć pewność, że wszystko w naszym domu będzie działać jak należy.

Zapraszamy!

 

Dom dla rodziny funkcjonalnie zaprojektowany dla rodziny

Widok z góry na salon urządzony przez Formativ

Projekt mieszkania

Pierwsze rozterki, które mogą się pojawić w sytuacji samodzielnego wykańczania domu, będą miały miejsce już w momencie planowania. Powstaną problemy związane z oświetleniem pomieszczeń, ekspozycją na strony świata, a także funkcjonalnym rozmieszczeniem urządzeń. Nie da się ukryć – nie każdy jest ekspertem od projektowania i aranżacji wnętrz. Skorzystanie z pomocy architekta będzie wymagać dodatkowych nakładów finansowych, aczkolwiek dzięki jego poradom będziecie mieć pewność, że wasze mieszkanie to przemyślany twór.

Nad blatem mozaika Bisazza | projekt mieszkanie Anna Kozela Architekt Wnętrz

Mieszkanie zaprojektowane przez biuro Jacek Tryc Wnętrza

Projekt domu Katarzyna Kraszewska

Klasyczna kuchnia | proj. Bartek Włodarczyk

Projekt domu em-design

Mieszkanie Joanny Krupy w Warszawie Złota 44

Kolejnym etapem, w którym może pomóc specjalista, jest wykańczanie wnętrza. Bez jego porady nasze cztery kąty mogą stać się stylistycznym miszmaszem – natłok firm i produktów już na samym wstępie poszukiwań może nas skutecznie zniechęcić. Warto pamiętać, że mebel, który w salonie prezentuje się świetnie, może kompletnie nie pasować do naszego wnętrza. Doświadczony ekspert, z dużym poczuciem estetyki i ogromnym bagażem doświadczeń z pewnością będzie wiedział, co idealnie sprawdzi się w waszym domostwie.

Projekt salonu w starej kamienicy

Szarości we wnętrzach

Mieszkanie Lewandowskiego Złota 44 foto Ewelina Wójcik/Szymon Starnawski

Kameleon – Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz

Garderoba w domu projekt Katarzyna Kraszewska

Profesjonalny architekt nigdy nie bazuje tylko i wyłącznie na planach. Podstawą jego pracy są również wizualizacje projektu. Dzięki nim będziecie mogli zobaczyć, jak będą się prezentować wasze cztery kąty w danej koncepcji. Kolory ścian łatwiej zmienić kliknięciem myszką, niż kilkugodzinnym malowaniem 🙂

 

Mieszkanie Joanny Krupy w Warszawie Złota 44

Mieszkanie w Gdańsku styl nowojorski m-projekty

 

Architekt, prócz pomocy instalacyjnej i dekoratorskiej, wyświadczy wam usługę doradztwa w aspekcie jakości danych materiałów wykończeniowych. Nie raz się zastanawiamy – panele podłogowe czy drewniana deska? Matowe blaty, czy też błyszczące?

To na pozór błahe sprawy, jednakże mają one niemałe znaczenie.

 

 

Projekt Sojka & Wojciechowski

Przy zakupie materiałów wykończeniowych i mebli często kierujemy się ceną. Jest to zrozumiałe, ale niekoniecznie dobre. Reguła jest taka – im mniejsza cena, tym gorszy jakościowo produkt. Jednakże od każdej reguły są wyjątki. Nie zawsze bowiem jest tak, że wysoka cena jest gwarantem najwyższej jakości. Niestety – jako laicy często nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować. Architekt to również materiałoznawca – dzięki niemu będziecie mogli zaoszczędzić na danym materiale, a trwałość produktu was nie zawiedzie.

  

Macie za duże, bądź za małe pokoje? Architekt tak dobierze kolory ścian, meble i dodatki, że żadne pomieszczenie nie będzie już niefunkcjonalne. Chcecie mieć salon z jadalnią? Proszę bardzo! Sypialnię z antresolą? Już się robi! Dzięki pomocy specjalisty, wasze marzenia mogą się szybko spełnić.

Kawalerka z antresolą

Czy kiedykolwiek zdecydowaliście się na pomoc architekta? Chcecie zacząć współpracę z architektem? Zobaczcie wybrane realizacje – Przyjdźcie do nas koniecznie!

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków