Projekt domu, mieszkania to podstawa! Zaufaj mi jestem architektem! | IH - Internity Home

Projekt domu, mieszkania to podstawa! Zaufaj mi jestem architektem!

Przemyślana aranżacja domu to niezwykle problematyczny aspekt projektowy. Coś się nie zgadza, coś jest za krótkie, coś się nie zmieści… Nie da się ukryć, nie każdy z nas ma zmysł architekta i będzie potrafił racjonalnie i funkcjonalnie zaprojektować swoje cztery kąty. Aby uniknąć problemów związanych z ergonomią i wystrojem wnętrz, warto zdecydować się na współpracę ze specjalistą. Dzięki niemu będziemy mieć pewność, że wszystko w naszym domu będzie działać jak należy.

Dobór materiałów i koncept wnętrza Internity Home

Zapraszamy!

Pierwsze rozterki, które mogą się pojawić w sytuacji samodzielnego wykańczania domu, będą miały miejsce już w momencie planowania. Powstaną problemy związane z oświetleniem pomieszczeń, ekspozycją na strony świata, a także funkcjonalnym rozmieszczeniem urządzeń. Nie da się ukryć – nie każdy jest ekspertem od projektowania i aranżacji wnętrz. Skorzystanie z pomocy architekta będzie wymagać dodatkowych nakładów finansowych, aczkolwiek dzięki jego poradom będziecie mieć pewność, że wasze mieszkanie to przemyślany twór.

Mieszkanie zaprojektowane przez biuro Jacek Tryc Wnętrza

Kolejnym etapem, w którym może pomóc specjalista, jest wykańczanie wnętrza. Bez jego porady nasze cztery kąty mogą stać się stylistycznym miszmaszem – natłok firm i produktów już na samym wstępie poszukiwań może nas skutecznie zniechęcić. Warto pamiętać, że mebel, który w salonie prezentuje się świetnie, może kompletnie nie pasować do naszego wnętrza. Doświadczony ekspert, z dużym poczuciem estetyki i ogromnym bagażem doświadczeń z pewnością będzie wiedział, co idealnie sprawdzi się w waszym domostwie.

Dobór materiałów i koncept wnętrza Internity Home

Profesjonalny architekt nigdy nie bazuje tylko i wyłącznie na planach. Podstawą jego pracy są również wizualizacje projektu. Dzięki nim będziecie mogli zobaczyć, jak będą się prezentować wasze cztery kąty w danej koncepcji. Kolory ścian łatwiej zmienić kliknięciem myszką, niż kilkugodzinnym malowaniem 🙂

Dobór materiałów i koncept wnętrza Internity Home

Architekt, prócz pomocy instalacyjnej i dekoratorskiej, wyświadczy wam usługę doradztwa w aspekcie jakości danych materiałów wykończeniowych. Nie raz się zastanawiamy – panele podłogowe czy drewniana deska? Matowe blaty, czy też błyszczące?

To na pozór błahe sprawy, jednakże mają one niemałe znaczenie.

 

Przy zakupie materiałów wykończeniowych i mebli często kierujemy się ceną. Jest to zrozumiałe, ale niekoniecznie dobre. Reguła jest taka – im mniejsza cena, tym gorszy jakościowo produkt. Jednakże od każdej reguły są wyjątki. Nie zawsze bowiem jest tak, że wysoka cena jest gwarantem najwyższej jakości. Niestety – jako laicy często nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować. Architekt to również materiałoznawca – dzięki niemu będziecie mogli zaoszczędzić na danym materiale, a trwałość produktu was nie zawiedzie.

 

Macie za duże, bądź za małe pokoje? Architekt tak dobierze kolory ścian, meble i dodatki, że żadne pomieszczenie nie będzie już niefunkcjonalne. Chcecie mieć salon z jadalnią? Proszę bardzo! Sypialnię z antresolą? Już się robi! Dzięki pomocy specjalisty, wasze marzenia mogą się szybko spełnić.

Sztuka dostrzegania pięknych rzeczy w najprostszych formach, doskonałe i wysmakowane połączenie nieoczywistego jest cechą, która pozwala na kreowanie świata w sposób nieszablonowy i jednocześnie perfekcyjny. Stwórz wnętrze ze specjalistami z Intenity Home.

Chcesz urządzić swój dom? Skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Barbara Kędzierska

  Specjalista // Meble
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Joanna Siarecka

  Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
  ×

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków