Czarno - drewniana łazienka | HushLab - marka, którą wybierają architekci
czarno-drewniana-lazienka
proj. Noho Studio

Czarno – drewniana łazienka | HushLab – marka, którą wybierają architekci

Czarno – drewniana łazienka to klasyka. Lubimy to rozwiązanie, bo z jednej strony daje namiastkę awangardowego loftu (nawet na małym metrażu), z drugiej – ujmuje przytulnością. Jednak my jak zawsze zachęcamy do tego, aby odnaleźć własną wersję nawet najbardziej popularnego trendu. W dzisiejszym wpisie przedstawimy bardzo ciekawą aranżację, którą wyróżnia czarna ceramika polskiej marki HushLab. Za projektem stoi pracownia Noho Studio.

 

czarno-drewniana-lazienka
proj. Noho Studio
mała czarno-drewniana łazienka
proj. Noho Studio

 

Przytulnie i z charakterem

Często urządzenie małej łazienki wydaje się być dużym wyzwaniem, bo przecież oprócz względów estetycznych, ważna jest również ergonomia a także zapewnienie wszystkich niezbędnych funkcji. W projekcie Noho Studio wybór padł na połączenie przytulnego drewna i ponadczasowej czerni. Zastosowanie jasnych płytek na podłodze i w strefie umywalkowej znacznie rozjaśnia niewielką przestrzeń. Czarny marmur natomiast wyznacza strefę prysznicową urządzoną we wnęce.

Sercem łazienki jest efektowna misa Cloud, która dzięki dużym rozmiarom i niestandardowemu wykończeniu przykuwa spojrzenia. Architektka dobrała do niej baterię podtynkową z linii Siena Black marki HushLab. Całość uzupełnia duże podświetlane lustro, które wpływa na optyczne powiększenie wnętrza.

W efekcie powstał projekt, który dzięki niestandardowym rozwiązaniom zapada w pamięć i co najważniejsze – odpowiada na potrzeby przyszłych użytkowników.

 

Życzeniem inwestora było stworzenie nowoczesnej i jednocześnie eleganckiej oraz nietuzinkowej łazienki. Ceramika HushLab dzięki dużemu wyborowi kolorów i modeli idealnie wpasowała się w klimat, dodając aranżacji pazura.
Alicja Maciejewicz (NOHO studio)
czarno drewniana łazienka

Zapytaj // naszego eksperta

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków