Łazienka z białą armaturą | HuhLab - marka, którą wybierają architekci

Łazienka z białą armaturą | HuhLab – marka, którą wybierają architekci

Łazienka z białą armaturą może tworzyć niezwykle kojącą przestrzeń, w której rytuały spa stają się codzienną przyjemnością. Architektka prowadząca studio Koło Kwadrat dopełniła aranżację przytulnym drewnem w naturalnym kolorze dębu, co dodatkowo wzmocniło atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. Bombardowani w ciągu dnia silnymi bodźcami, w domowym zaciszu poszukujemy spokoju. Łazienka otulona delikatnymi kolorami ziemi wydaje się być idealnym miejscem do zaszycia i poświęcenia czasu tylko dla siebie. 

 

 

 

Łazienka z białą armaturą Siena White 

Aranżacja łazienki przedstawionej w dzisiejszym wpisie emanuje spokojem i łagodnością. Wszystkie elementy ze sobą harmonizują i tworzą spójną całość. Ze względu na to, że pomieszczenie jest wąskie, jego centrum stanowi podwieszana szafka z umywalką nablatową polskiej marki Selestio. Dopełnia ją biała bateria podtynkowa Siena White od HushLab. Wykończenie armatury doskonale podkreśla wyciszający charakter wnętrza. 

 

Łazienka z białą armaturą to doskonały koncept na aranżację w modnym stylu japandi łączącym skandynawską przytulność z japońską prostotą. 

 

Dekoracją jest modne lustro o organicznym kształcie a także designerski grzejnik Fat Vertical również z portfolio brandu HushLab. Gwarantem komfortowego korzystania z łazienki jest wygodna wanna wykończona płytkami Equipe pięknie rozjaśniającymi niewielkie wnętrze. Na podłodze znalazła się ceramika o naturalnym wykończeniu. 

 

łazienka z białą armaturą

 

W projekcie wykorzystałam produkty marki HashLab, ze względu na nieszablonowe wzornictwo, kształty oraz jakość wykonania. Koncepcja łazienki, którą realizowałam dla klientki w założeniu miała być w stonowanej, jasnej kolorystyce. Finalnie w projekcie zastosowaliśmy białą armaturę, minimalistyczny grzejnik oraz lustro o nieregularnych, organicznych kształtach, które świetnie uzupełniło całość projektu. Klientka była bardzo zadowolona z końcowego efektu.

arch. Maria Kołomańska (Koło Kwadrat)

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków