Łazienka z szarą umywalką | HushLab, marka którą wybierają architekci

Łazienka z szarą umywalką to projekt Anety Kulmacz z pracowni MANEKINEKO, który łączy aktualne trendy z ponadczasowym designem. Focal point wnętrza tworzy strefa umywalkowa zaakcentowana ornamentem z niebieskich liści. Wyróżniająca się na tle całego wnętrza umywalka i złota, biżuteryjna bateria to produkty polskiej marki HushLab dostępne w showroomach z Grupy Internity Home

 

Łazienka z szarą umywalką
proj. MANEKINEKO

 

Szara umywalka w łazience to element, który wyróżni Twoje wnętrze

W aranżacji tej niewielkiej łazienki dominują ciemne barwy, które kreują bardzo nastrojowy klimat. Ze względu na to, że strefa umywalkowa jest wyrazista, za sprawą szarej umywalki, złotej baterii i botanicznej dekoracji ściennej, reszta pomieszczenia jest raczej stonowana. Antracytowe płytki marki Marazzi oraz strukturalne od Ornamenty tworzą ciekawe tło. Taka zabawa kolorem i fakturą jest jednym z najlepszych sposobów na stworzenie eleganckiej łazienki z charakterem. 

Decydując się na umywalkę w innym wykończeniu niż tradycyjna biel, musimy mieć na uwadze, że to raczej ona będzie dyktowała styl całej aranżacji. Na szczęście szarość jest kolorem, który łatwo wchodzi w korelacje z innymi barwami. Natomiast minimalistyczna, obła forma misy sprawia, że wnętrze emanuje harmonią sprzyjającą relaksowi.

 

Wybrałam markę HushLab ze względu na jakość i wzornictwo, które sprawia, że mamy szansę spojrzeć na aranżację z zupełnie innej perspektywy. Design użytkowy Hushlab daje nam – architektom – możliwość stworzenia indywidualnej przestrzeni, pięknej dla oka a przy tym praktycznej. 

arch. Aneta Kulmacz | MANEKINEKO

 

szara umywalka w łazience

 

Zapytaj // naszego eksperta

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków