Łazienka z tapetą w kwiaty | HushLab - marka, którą wybierają architekci
łazienka z tapetą w kwiaty

Łazienka z tapetą w kwiaty | HushLab – marka, którą wybierają architekci

Łazienka z tapetą w kwiaty to projekt, który ukazuje aktualne tendencje w projektowaniu wnętrz. Wszystkie elementy wyposażenia tworzą niezwykle luksusową przestrzeń, w której rytuały spa stają się codzienną przyjemnością. Za projektem stoi Studio8 a produkty pochodzą z oferty showroomów Internity Home.

 

łazienka z tapetą w kwiaty
proj. Studio8
proj. Studio8
proj. Studio8

 

Łazienka z szarą umywalką i tapetą

Focal point projektu stanowi tapeta w kwiaty, którą architekci często wykorzystują w projektach z racji efektownego wzoru utrzymanego jednak w stonowanej kolorystyce. Kwiatowy ornament dopełnia umywalka nablatowa w pastelowo szarym wykończeniu. Jest to model Cloud polskiej marki HushLab z oferty IH. Jej organiczny kształt wprowadza do wnętrza atmosferę naturalnej harmonii i równowagi.

Biżuteryjnymi detalami jest złota armatura Grohe oraz designerski grzejnik. Nieco loftową nutę wnoszą szare płytki imitujące kamień. Dzięki naturalnemu wykończeniu, gres z linii Monolith jest jednym z najpopularniejszych w rodzinie produktów marki Tubądzin.

 

,,Jeszcze do niedawna w ceramice łazienkowej królowała ponadczasowa wyważona biel, która współcześnie coraz częściej ustępuje miejsca nieco bardziej fantazyjnej kolorystyce. Kolorowa umywalka HushLab jest doskonałą propozycją do uatrakcyjnienia przestrzeni łazienkowej oraz nadania jej niecodziennego charakteru. Doceniamy produkty HushLab przede wszystkim za jakość, ponadczasowy styl, kształt oraz nietuzinkową kolorystkę.”

Studio8

 

łazienka z tapetą w kwiaty

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków