Łazienka z wanną wolnostojącą przyścienną | HushLab - marka, którą wybierają architekci | IH - Internity Home
proj. Kamińska Stańczak Design
proj. Kamińska Stańczak Design

Łazienka z wanną wolnostojącą przyścienną | HushLab – marka, którą wybierają architekci

Wanna wolnostojąca przyścienna to doskonały kompromis. Z jednej strony otrzymujemy bardzo designerskie i pożądane w wielu łazienkach rozwiązanie, z drugiej – nie musimy mieć ogromnego salonu kąpielowego. Sami wiemy, że wciśnięta w kąt wanna wolnostojąca zazwyczaj nie wygląda zbyt atrakcyjnie. Taki element aranżacji potrzebuje przestrzeni i oddechu, dlatego warto w małych łazienkach (i nie tylko, czego przykład mamy w tym wpisie) rozważyć opcję montażu przyściennego wanny bez obudowy. Doskonałym przykładem takiego działania jest projekt łazienki stworzony przez duet Kamińska Stańczak Design, którego centrum stanowi wanna wolnostosjąca przyścienna Brick polskiej marki HushLab, dostępnej w showroomach z Grupy Internity Home.

 

łazienka z wanną wolnostojącą przyścienną
proj. Kamińska Stańczak Design

 

Klasyka w kolorach black & white

Wnętrze jest utrzymane w monochromatycznym klimacie black & white. Pomimo ograniczonej palety barw, aranżacja zaskakuje na wielu płaszczyznach. Bazę projektu stanowią wyraziste marmurowe płytki wielkoformatowe Marazzi z kolekcji Allmarble. Całość dopełniają czarne detale w formie ram luster oraz przeszklenia wydzielającego strefę kąpielową. Czerń pojawia się również na drapowanych frontach szafki podumywalkowej. Zabawa fakturą uatrakcyjnia czarno – białą aranżację.

Kompozycję uspokaja ceramika HushLab charakteryzująca się łagodną organiczną linią zainspirowaną pięknem natury. Architekci zdecydowali się na owalne umywalki z rodziny Cloud. Obecność dwóch mis znacznie zwiększa funkcjonalność wnętrza. Za modnym szkłem ornamentowym stworzono designerską strefę kąpielową, gdzie znajdziemy odpływ liniowy z dostępem do deszczownicy a także wannę akrylową Brick z kolekcji Bowls o wymiarach 150×72.

 

 

Sprawdź adresy naszych showroomów >> 

 

Kontakt do specjalisty

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków