Różowo – antracytowa łazienka | HushLab – marka, którą wybierają architekci

Róż jest jedną z najbardziej obiecujących barw w architekturze. Mistrzowskie realizacje architektów pokazują jej zupełnie nowe oblicze oraz wspaniały potencjał aranżacyjny. Jednym z najgorętszych połączeń we wnętrzach jest zestawienie pastelowego / brudnego różu z antracytem. W takim wydaniu zyskuje bardzo elegancki look, co udowadnia projekt przygotowany przez E.Space Studio. Produkty wykorzystane w projekcie są dostępne w schowroomach z Grupy Internity Home.

 

 

Łazienka w stylu butikowym z różową umywalką i marmurem w tle

Ten projekt udowadnia, że róż w odpowiednim towarzystwie jest jak najbardziej odpowiednim kolorem do aranżacji łazienki. W tym przypadku, jego cukierkowy charakter przełamuje antracyt, marmurowe płytki i złota armatura. Sercem łazienki jest różowa umywalka Super Slim marki HushLab, do której architektka dobrała miskę wc w tym samym wykończeniu kolorystycznym. Strefę prysznicową wydziela natomiast antracytowy marmur z białą żyłką, który dodatkowo poprawia proporcje długiej i wąskiej łazienki. Butikowy charakter wnętrza podkreślają dwa duże lustra dopieszczone dekoracyjnym oświetleniem. 

 

Tworząc to wnętrze postawiłam na piedestale przyszłe użytkowniczki – młode kobiety, które każdego ranka mają poczuć się wyjątkowo, dlatego też łazienka łączy styl eleganckiego butiku i kojącego spa. W roli kolorystycznego lejtmotywu występuje róż, który – jak możemy zaobserwować – na dobre rozgościł się w architekturze. Jednak, aby otrzymać wnętrze nowoczesne i z klasą, zestawiłam go z antracytem. Aranżację wzbogaca kolorowa ceramika. W projekcie wykorzystałam umywalkę i miskę wc marki HushLab, ponieważ oferowane przez nią produkty doskonale wpisują się w aktualne trendy. Dzięki nim, jako architekt, mam możliwość tworzenia nietuzinkowych, nowoczesnych wnętrz skrojonych pod indywidualne potrzeby i gust przyszłego użytkownika. 

E.Space Studio

 

różowo antracytowa łazienka

 

Sprawdź inne propozycje Internity Home na urządzenie różowo – antracytowej łazienki >> 

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków