Salon idealnie dopasowany do znaku zodiaku | IH - Internity Home
Projekt apartamentu dwupoziomowego Elementy

Salon idealnie dopasowany do znaku zodiaku

Każdy z nas ma przypisany znak zodiaku, który determinuje cechy naszego charakteru; zarówno te pozytywne jak i negatywne. W związku z tym, każdy czuje się  komfortowo i wygodnie w innym stylu i otoczeniu chcemy dopasować styl salonu do cech charakteru zapisanych w gwiazdach. Na szczęście wszyscy jesteśmy inny i każdemu podoba się co innego. Zobacz jak wygląda salon stworzony specjalnie dla Ciebie! 

Koziorożec

Osoby spod znaku koziorożca uwielbiają  obcować z naturą. Są ułożone, wiedzą, czego chcą od życia. Właśnie z tych powodów stylem najbardziej pasującym do osób urodzonych na granicy starego i nowego roku jest styl country, nawiązujący do  sielskich klimatów . We wnętrzu takiego domu dominują meble z naturalnych materiałów, a dodatki nawiązują do świata zwierząt. Panuje tu  ciepła, przyjazna atmosfera.

 ATTE Studio
ATTE Studio
 ATTE Studio
ATTE Studio

Z nami urządzisz taki salon - sprawdź!

Wodnik

 Minimalizm będzie idealnym stylem dla ciekawego świata i zdystansowanego uczuciowo wodnika. Wolność i niezależność z pewnością będą się dobrze czuły wśród prostych linii mebli i czystych barw. Takie będzie idealne wnętrze dla wodnika. Zgadzasz się z nami wodniku?

 

Ryby

Styl shabby chic Wrażliwe i niestabilne ryby świetnie odnajdą się w delikatnych i romantycznych aranżacjach.  Wyrażanie emocji i twórcze myślenie jest ich dobrą stroną, dlatego powinny się otaczać  pięknymi przedmiotami i sztuką, wśród których odnajdą prawdziwy spokój i harmonię.

Salon w stylu vintage z odrobiną shabby chic projekt Jacek Tryc
Salon w stylu vintage z odrobiną shabby chic projekt Jacek Tryc
Salon w stylu vintage z odrobiną shabby chic projekt Jacek Tryc

Baran

 Styl nowoczesny idealnie odzwierciedla charakter barana. Nie są skomplikowane, lubią działać, są  bezpośrednie i dynamiczne. Wnętrze urządzone w duchu nowoczesności będzie współgrało z przywarami i zaletami barana, a także pozwoli mu na relaks i otwarcie umysłu na nowe działania.

Projekt salonu Formea Studio

Byk

 Dla  upartych, poukładanych i zmysłowych  byków styl klasyczny wydaje się wprost idealny.  Neutralne kolory i delikatne kształty  mebli użyte w salonie pomogą zniwelować jego wady i udoskonalić zalety. Stylowe dekoracje urozmaicą spokojny wystrój wnętrza Zastanawiasz się na czym postawić filiżankę kawy w salonie? Wybierz z nami idealny stolik!

Projekt Mango Studio

BLIŹNIĘTA

Styl eklektyczny, w którym panuje  swoisty bałagan różnych stylów , będzie doskonałym środowiskiem dla  zmiennych i ciekawskich  bliźniąt. Połączenie mebli i dodatków pozornie nie psujących do siebie  nie pozwoli, aby w salonie zapanowała nuda (za którą osoby spod tego znaku nie przepadają). Zobacz jak stworzyć eklektyczne wnętrze!

proj. Indoor
proj. Indoor
proj. Indoor

RAK

Raki –  nieśmiałe i uczuciowe osoby, znajdą swój azyl w spokojnych, rustykalnych aranżacjach.  Ciepłe beże i drewno  dadzą poczucie bezpieczeństwa i stworzą  przytulny salon. Duża sofa zapewni sporo miejsca dla gości, przyjaciół i rodziny. Raki lubią otaczać się wieloma osobami i się do nich przywiązywać. Inspiracje na wnętrze dla Raka!

Projekt Mikołajska Studio
Projekt Mikołajska Studio

Lew

Pewne siebie i dumne  lwy lubią być w centrum uwagi, a także robią wszystko żeby przypodobać się innym. Salon stworzony dla lwa będzie wytworny, urządzony z przepychem i elegancki. Nie będzie w nim wiele dodatków, gdyż lwy skupiają się głównie na ogóle. Mimo to jego wygląd może przypominać pokój królewski. Komfort i estetyka będą kierowały lwem podczas urządzania wnętrz.Lew króluje nie tylko w dżungli. Przekonaj się!

Apartament Imielin | proj. Bartek Włodarczyk
Apartament Imielin | proj. Bartek Włodarczyk

Panna

 Praktyczne i poukładane panny znakomicie odnajdą się w jasnych, schludnych i funkcjonalnych  wnętrzach.  Delikatny i zadbany salon  zapewni spokój ducha i powoli na dalsze wykonywanie własnych, zamierzonych celów.

 

Zaza Studio
Zaza Studio

Waga

Skandynawskie aranżacje salonu wydają się być odpowiednie dla  zrównoważonej, eleganckiej wagi obdarzonej dobrym gustem  Harmonia panująca w pomieszczeniu utrzymanym w dosyć  chłodnej i jasnej stylistyce  świetne wpasuje się w charakter wagi.

 

Projekt apartamentu dwupoziomowego Elementy
Projekt apartamentu dwupoziomowego Elementy

Skorpion

Silnie przeżywają każde doznanie, są intensywne w uczuciach i mocno się angażują. Równie intensywny i  bogaty jest styl dobrany dla skorpiona. Każdy element salonu jest  osobnym dziełem sztuki. Żaden nie jest w jakikolwiek sposób umniejszony. Wszystko razem tworzy  ujmującą i spójną całość.  Charyzmatyczną jak sam skorpion.

Zaza Studio

Strzelce

Uwielbiają  ciągły ruch i poczucie wolności. Kochają dalekie i bliskie podróże, z których czerpią jak najwięcej. W swoim salonie będą gromadzić  przedmioty i pamiątki z innych kultur , co spowoduje mały chaos stylów i kolorów we wnętrzu. Ale najlepiej czują się w loftowych klimatycznych z historią miejscach!

proj. Nasciturus design
proj. Nasciturus design
proj. Nasciturus design
proj. Nasciturus design

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków