Salon z wyposażeniem wnętrz Warszawa | IH - Internity Home
Lampa Lady Constanza w Showroomie Internity Home

Salon z wyposażeniem wnętrz Warszawa

Przyjdź do Internity Home Warszawa

Salon z wyposażeniem wnętrz w Warszawie dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre wzornictwo, chcą zaoszczędzić czas, mieć 100% gwarancję realizacji zamówienia i transportu w terminie oraz skorzystać z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów.

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania. Zadzwoń i umów się na spotkanie, zarezerwujemy ten czas tylko dla Ciebie  Zadzwoń: 519 471 901

Przejdziemy wspólnie przez wszystkie etapy wyboru produktów od działu sanitarnego, po płytki, tkaniny, tapety, meble, podłogi, oświetlenie. 

 

Dlaczego powinieneś zdecydować się na współpracę z naszym salonem?

 

O bogactwie naszej oferty stanowi ponad 400 światowych marek z dziedziny designu. Showroom posiada dużą ekspozycję produktów znajdujących się na 2500 metrach. 

Jakie produkty znajdziesz w naszych salonach? 

Płytki dostępne od ręki od największych światowych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, Porcelanosa, Mutina, 41zero42, Ornamenta, Wow Designe. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt w rozmiarze XXL. Najwyższej jakości ceramika sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano oraz armatury Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht i wiele innych.

Dobry projekt wnętrza nie może obyć się bez oświetlenia. Czołowe marki jakie znajdziesz w naszej ofercie to: Flos, Louis Poulsen, Brokis, Marset, Vibia, Nemo, Luce Plan i inne. 

Meble jakie znajdziesz w naszych salonach to przede wszystkim eleganckie sofy i narożniki od Włoskich producentów: Nicoline, Pianca, Campeggi, Kartell, jak również polskich  Sits, Nobonobo. Stoły i krzesła są niezbędne do stworzenia jadalni i wyposażenia kuchni. Wśród flagowych marek mamy do zaoferowanie Fameg, Ton, Miloni, Paged.

 

Jak możemy ułatwić Tobie pracę?

W salonie znajdziesz dedykowane miejsca do tworzenia kreatywnych moodbordów z dostępnych produktów. Usprawniliśmy również pracę on-line, czyli konsultacje i spotkania z handlowcami za pośrednictwem wideokonferencji, a także komunikację klient-architekt. Na specjalne życzenie możemy również dowieźć próbki, katalogi do Waszych biur znajdujących się na terenie Warszawy.

 Zadzwoń: 519 471 901

Skontaktuj się z nami!

Razem możemy stworzyć wspaniałe projekty.

 

Internity Home Warszawa

ul. Duchnicka 3 (Żoliborz)

godziny otwarcia: pn – pt 09 – 18 | sob. 10 – 15

numer telefonu: 519 471 901

e-mail: duchnicka@internity.pl

ul. Bartycka 24/26 (paw. 208)

godziny otwarcia: pn – pt 09 – 19 | sob. 9 – 16

numer telefonu: 519 471 901

e-mail: bartycka@internity.pl

Odwiedź nasz salon również wirtualnie!  Kliknij i poznaj nasze najciekawsze produkty!

 

Do Waszej dyspozycji są nasi specjaliści:

 

PŁYTKI, SANITARKA
OGRZEWANIE
TAPETY 
OŚWIETLENIE 
PODŁOGI DREWNIANE 

Zaprojektuj razem z nami swoje wymarzone wnętrze!

Jeśli nie masz pomysłu na swoje mieszkanie skontaktuj się koniecznie z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową przestrzeń!

Zadzwoń 519 471 901

    Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


     

    Największe marki z jakimi współpracujemy. Dostępność towaru od ręki, gwarancja jakości i transportu.