Sposób na zaoszczędzenia miejsca w małej łazience? Instalacje podtynkowe!
Duravit

Sposób na zaoszczędzenia miejsca w małej łazience? Instalacje podtynkowe!

Wykładamy kawę na ławę! Kto w swoim domu ma tak wielką łazienkę, że z czystym sumieniem, dumnie nazwie ją salonem kąpielowym?! Oczywiście, ja również miewam chwile fantazji doprawionej nieokiełznanym optymizmem i wtedy z zalotnym uśmiechem wszem i wobec komunikuję, że dziś wieczorem zrobię sobie spa w moim salonie kąpielowym, co oznacza, że wchodzę do swojej łazienki 3 na 2, zapalam zapachową świeczkę, kładę dwa plastry ogórka na oczy, a do wody dolewam zakrętkę płynu o zapachu dzikiej pomarańczy, tworząc pianę. Na pocieszenie tylko powiem, że założę się, iż większość z nas może i ma piękne łazienki, ale czym jak czym – dużym metrażem nie imponują, dlatego w dzisiejszym wpisie zdradzam Wam nie tylko jak wygląda spa w moim wydaniu, ale też sposób na zaoszczędzenia miejsca w małej łazience. Instalacje podtynkowe – mówi Wam to coś? Jeśli nie, to koniecznie musicie je poznać!

 

Instalacje podtynkowe są doskonałym rozwiązaniem do małych łazienek (Duravit)
Instalacje podtynkowe są doskonałym rozwiązaniem do małych łazienek (Duravit)

Instalacje podtynkowe i robi się przestronniej!

Systemy podtynkowe, czyli elementy wyposażenia łazienki, które instaluje się przy ścianie, tak aby nie dotykały posadzki, są doskonałym rozwiązaniem do małej łazienki, bowiem pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni i swobodną aranżację. Ponadto mówi się o ich wspaniałych właściwościach powiększania pomieszczenia (mówimy oczywiście o wrażeniach optycznych). Oprócz magicznych cech systemów podtynkowych, warto wspomnieć również o ich innej zalecie, bowiem łatwo dostępna przestrzeń pod instalacją przekłada się na bezproblemowe sprzątanie małej łazienki. 

Jak urządzić małą łazienkę?

systemy podtynkowe w łazience
Seria P3 Comforts od Duravita

 

Dzięki dostępności na rynku wielu modeli instalacji podtynkowych, które różnią się kształtem, wielkością czy funkcjonalnością, nie będziemy mieli problemu z dobraniem odpowiedniego sanitariatu do naszej łazienki oraz z urządzeniem jej zgodnie z obowiązującymi trendami.

Przykładem firmy, która ma w ofercie takie systemy, jest Duravit. Przeznaczone do montażu podtynkowego zestawy tej marki,  to połączenie dopracowanego wzornictwa z funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Dodatkową zaletą produktów tej firmy jest szybki i bezproblemowy montaż i przy tym całkowicie niewidoczny, który gwarantuje opatentowany system Durafix. 

 

Montaż systemu podtynkowego należy do łatwiejszych prac instalatorskich. Jednak warto dołożyć wszelkich starań, aby wszystkie elementy zostały odpowiednio dopasowane i zamontowane. Dzięki temu system przez wiele lat będzie działał bezproblemowo. Jest to o tyle ważne, gdyż dokonywanie jakichkolwiek późniejszych napraw czy zmian wiąże się z koniecznością demontażu elementów stanowiących obudowę stelaża.

 

Montaż systemów podtynkowych marki Durvit jest bajecznie prosty. Zobaczcie sami!

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani produktami tej firmy, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą lub do naszych showroomów – Internity Home i Prodesigne. Chętnie pomożemy Ci stworzyć doskonałą przestrzeń łazienkową!

Zapytaj naszego specjalistę >>

instalacje podtynkowe
Me by Starck | Dyravit
SensoWash Slim (Duravit)
SensoWash Slim (Duravit)

Instalacje podtynkowe czują się doskonale w małych łazienkach

Marka Duravit jest dostępna w naszych showroomach

Zapytaj // naszego eksperta

Paweł Woźniak

Specjalista // Sanitariaty i łazienka
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków