Ulubieniec architektów: grzejniki dekoracyjne z linii FAT marki HushLab

Ulubieniec architektów: grzejniki dekoracyjne z linii FAT polskiej marki HushLab

Grzejniki dekoracyjne – jak sama nazwa wskazuje – powinny urzekać wyglądem. Ale czy na pewno tyle wystarczy? Doświadczeni specjaliści z branży grzewczej wiedzą, że za ładną formą, powinny stać zaawansowane technologicznie rozwiązania a także szerokie możliwości personalizacji produktu, dzięki którym z łatwością dopasujemy grzejnik do stylu i charakteru wnętrza. Nie bez znaczenia jest również proekologiczne podejście producentów oferujących systemy grzewcze do naszych domów. W dzisiejszym wpisie przybliżymy Wam grzejniki dekoracyjne polskiej marki HushLab, które wychodzą na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Grzejnik FAT Verical pojedynczy w projekcie salonu kąpielowego
Grzejnik FAT Vertical pojedynczy w projekcie salonu kąpielowego

 

Grzejniki dekoracyjne skrojone na miarę Twoich potrzeb

Grzejniki z kolekcji FAT to flagowe produkty marki HushLab w kategorii ogrzewania. Ich zaletą są szerokie możliwości personalizacji produktu. Grzejniki z rodziny FAT oferujemy w wersji pojedynczej, podwójnej, poziomej i pionowej. Dzięki temu mamy możliwość wykorzystania tego produktu niemal w każdym pomieszczeniu i dopasowania jego wymiarów (cm), mocy cieplnych (W) do określonego typu pomieszczenia i zapotrzebowania na ciepło – mówi Krzysztof Majerski, szef działu grzewczego w Internity Home w Warszawie.

 

 

Grzejnik Fat Vertical marki HushLab w aranżacji salonu | proj. Laskowska Wnętrza, zdj. Jaga Kraupe
Grzejnik Fat Vertical marki HushLab w aranżacji salonu | proj. Laskowska Wnętrza, zdj. Jaga Kraupe
Grzejnik Fat Vertical marki HushLab w aranżacji salonu | proj. Laskowska Wnętrza, zdj. Jaga Kraupe
Grzejnik Fat Vertical marki HushLab w aranżacji salonu | proj. Laskowska Wnętrza, zdj. Jaga Kraupe

 

W rodzinie grzejników z kolekcji FAT występują grzejniki pionowe i poziome. Produkty mogą być w wersji naściennej, jak również dla modeli poziomych można zamówić wersję wolnostojącą (z wspawanymi nogami). W segmencie grzejników dekoracyjnych, produkty marki HashLab wyróżniają się designem oraz atrakcyjnymi cenami. 

 

 

Dekoracyjna forma grzejników z linii FAT sprawia, że doskonale odnajdują się w aranżacji wnętrz, takich jak salon, jadalnia, sypialnia, hol czy łazienka. W przypadku chęci zastosowania grzejnika w pomieszczeniu sanitarnym, można dobrać do niego wieszak na ręcznik Bold w kolorze czarnym lub białym do wyboru. 

 

grzejnik dekoracyjny
proj. DOMagała Design | fot. Tom Kurek

 

Możliwości personalizacji grzejników dekoracyjnych marki HushLab zwiększa dostępność kilku rozmiarów oraz ponad 40 kolorów z palety RAL do wyboru.

 

 

Zapytaj naszego specjalistę >>

 

Nowoczesne rozwiązania

Nieocenioną zaletą grzejników z linii FAT jest sposób oddawania ciepła poprzez promieniowanie. Najprościej rzecz ujmując, działają jak słońce. Jest to najbardziej naturalne dla człowieka odbieranie ciepła. Co ważne, produkty marki HushLab współpracują z nowoczesnymi systemami grzewczymi. Nadają się do niskotemperaturowych instalacji CO (m.in. pompy ciepła).

 

Swoją działalnością na rynku chcemy przede wszystkim promować najlepszy design, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Krzysztof Majerski (szef działu grzewczego w Internity Home w Warszawie)

 

 

grzejnik dekoracyjny w łazience
Grzejnik Fat Verical pojedynczy w aranżacji łazienki | proj. Dziurdzia Projekt
proj. Dmowska Design | fot. Pion Poziom Fotografia
proj. Dmowska Design | fot. Pion Poziom Fotografia

 

Grzejniki drabinkowe marki HushLab

Uzupełnieniem linii FAT są grzejniki drabinkowe: model Lean i Stratto. Produkty te są dedykowane do łazienek. – Nazywamy je potocznie ,,ręcznikowce”; klienci często je wykorzystują na odwieszenie i osuszenie ręczników. Modele te możemy doposażyć w grzałkę, dzięki czemu w sezonach przejściowych (bez CO) produkty te również mogą spełniać swoje funkcje – mówi Krzysztof Majerski. – Model Stratto jest dostępny również w wersji w 100% elektrycznej – dodaje.

 

Grzejnik drabinkowy Lean marki HushLab w projekcie Dmowska Design
Grzejnik drabinkowy Lean marki HushLab w projekcie Dmowska Design

Zapytaj // naszego eksperta

Krzysztof Majerski

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków