5 wyjątkowych łazienek z kolorem nieba w roli głównej - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home
Płytki 41zero42

5 wyjątkowych łazienek z kolorem nieba w roli głównej – Zamów Aranżację!

Jeśli zdecydujecie się na wprowadzenie koloru do swojej łazienki, najlepszym wyborem będą różne odcienie niebieskiego. Kolor nieba, wody w naturalny sposób pasuje do tego pomieszczenia. Niebieski jest kojący, relaksujący, przywodzi na myśl morze i niebo. W połączeniu z białą farbą lub osprzętem, jest to ponadczasowa i przyjemna kombinacja kolorów. Kojarzy nam się z domkiem na plaży na Mykonos, który nigdy nie wyjdzie z mody. To dawka koloru, która jest jednak wystarczająco neutralna, zawsze będziemy czuć się w niej szczęśliwy.

Nowocześnie i kolorowo

Kolor niebieski w łazience będzie zawsze dobrze wyglądał z kolorowym lastryko. Złote dodatki uszlachetniają projekt tworząc elegancki i nowoczesny zarazem obraz wnętrza. Lastryko odporne jest na zanieczyszczenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Śmiało więc można zastosować je w łazience, a po latach eksploatacji powinno nadal wyglądać estetycznie.

DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NA POWIŚLU | PROJ: MODEKO STUDIO
DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NA POWIŚLU | PROJ: MODEKO STUDIO

Kobieco i romantycznie

Kobiety intuicyjnie wybierają to co piękne, eleganckie i z klasą. W salonach kąpielowych wychodzących spod damskiej ręki styl i szyk można poczuć wszystkimi zmysłami. Taka właśnie jest kobieca łazienka! Łazienki z tapetami w kwiaty, wciąż w trendach, które są one znakomitą alternatywą dla kolorowych płytek. 

Proj.: MIKOŁAJSKAstudio
Proj.: MIKOŁAJSKAstudio
Proj.: MIKOŁAJSKAstudio
Proj.: MIKOŁAJSKAstudio

Styl japandi

Łazienka z płytkami Wow Design w kolorze niebieskim w połączeniu z szarym lastryko wygląda na zestawienie perfekcyjne i mimo koloru minimalistyczne i ascetyczne. 

ŁAZIENKI W ODCIENIACH OD NIEBIESKIEGO PO CIEMNY GRANAT – STYLOWE WNĘTRZA DUŻE I MAŁE

Elegancki eklektyzm

Niekiedy zestawienie kilku elementów pozornie wcale do siebie nie pasujących, może dać oszałamiające efekty. Projekt tej łazienki elegancki eklektyzm, powstał dla rodziny, która lubi aktywnie spędzać czas wolny, fascynują ich podróże po świecie, a one sprzyjają poznawaniu ludzi i innych kultur, a przez to zrozumieniu tego, że świat nie jest czarno-biały.

Internity Home
Internity Home

Niebiańsko

Ostatnia propozycja z niebieskimi akcentem to kwintesencja kreatywności. Włoski producent płytek 41zero42 proponuje nam płytki z szaroniebieskimi chmurami, które w połączeniu ze szczotkowaną miedzianą armaturą prysznicową tworzy niepowtarzalny klimat. 

Chcecie zamówić projekt łazienki lub skorzystać z porad specjalisty? Koniecznie do nas napisz:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków