Czystość formy - minimalistyczna łazienka - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home

Czystość formy – minimalistyczna łazienka – Zamów Aranżację!

Minimalistyczne wnętrza to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie harmonię, umiar i prostotę. Brak tu przepychu i niezliczonej ilości dekoracji. Każda rzecz ma swoje miejsce, a dodanie kolejnego elementu jest dokładnie przemyślane. W tym stylu zdecydowanie króluje jedna zasada – im mniej, tym lepiej, która zwłaszcza w przypadku urządzania wydaje się strzałem w dziesiątkę! 

Minimalizm jest wymagający, zawsze stawiamy na materiały najwyższej jakości. W tej przestrzeni najlepszym wyborem będą płytki strukturalne, imitujące naturalny kamień w dużym formacie. Jak najmniejsza widoczna liczba spoin wprowadzi jeszcze większą harmonię do luksusowej łazienki. 

W stylu minimalistycznym dominującymi barwami są czerń i biel, a także szarości, beże i brązy. Kolory powinny ze sobą idealnie współgrać. Jeśli chcemy nadać aranżacji nieco więcej wyrazu, możemy przełamać ją jednym mocnym akcentem kolorystycznym.

Oświetlenie potrafi  wyeksponować walory pomieszczenia jak również  zatuszować jego mankamenty. Dobrze zatem przyjrzeć się takim rozwiązaniom jak system Archlines. Minimalizm kocha naturalne światło,  dlatego posiadacze  łazienek z oknem to prawdziwi szczęściarze!

Cała łazienka została wyposażona w Internity Home. Jeśli chcecie się urządzić, skontaktujcie się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków