Dwie beżowe sypialnie w różnych stylach - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home
Projekt sypialni Internity Home

Dwie beżowe sypialnie w różnych stylach – Zamów Aranżację!

Tam dom twój, gdzie serce twoje, a sypialnia to idealnie miejsce, w którym śpi i odpoczywa nasza dusza. Tak więc, bez względu na estetykę projektu, najważniejsze jest, aby zaaranżowana przestrzeń sypialni pozwalała nam na spokojny sen.

Styl Sensual

Dążenie do harmonii jest wartością ponadczasową, jak również bardzo cenioną w aranżacji wnętrz. Styl Sensual wyróżniają organiczne materiały, kolory, tekstury. W tym wnętrzu czujemy się otuleni ciepłem i troską. Tu nasze wszystkie zmysły poczują się zaopiekowane i dopieszczone. Regeneracja ciała i ducha w otoczeniu kojącym zmysły, staje się początkiem celebracji życia w zgodzie z samym sobą. 

Sypialnia w stylu Sensual

W wyborze materiałów do urządzenia wnętrza kierowano się głównie naturalną bazą kolorów. Znakomite zestawienie tekstur i faktur widać przy wyborze płytki wielkoformatowej oraz drewnianej podłogi trochę w rustykalnym kolorze. 

Styl Noble 

Szlachetny i elegancki styl wnętrza, w którym odnajdziemy miłość do ponadczasowej klasyki. W aranżacji czuć wyraźnie elegancki, wyważony luksus. Minimalistyczna baza, szlachetne materiały i znane, designerskie marki. Ideą projektu było stworzenie efektownej, ale spójnej stylistycznie i logicznej przestrzeni. Powstał zatem projekt z wykorzystaniem fantastycznych, luksusowych mebli, lamp i materiałów.

Sypialnia w stylu Noble

Sypialnia w stylu Noble kocha wytworne, klasyczne formy i najwyższej jakości materiały, zwłaszcza naturalne z elementami złota. Sztukateria tworzy wyborne tło dla klasycznego designu. Świetnie tu się czuje, podkreśla unikatową koncepcję wnętrza, jest nieodzownym elementem dekoracyjnym eleganckich, luksusowych wnętrz, w których chcemy dodać klimatu dawnych lat. Komfortowe łóżko zapewnia znakomity sen, a spokojna paleta barw zapewnia odprężenie.

Który z dwóch styli szczególnie zawładną waszym sercem. Czy chcielibyście urządzić mieszkanie w stylu Sensual czy Noble. Dajcie znać, piszcie w komentarzach pod tekstem. 

Zamów aranżację, skontaktuj się z nami w sprawie wyceny:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Barbara Kędzierska

  Specjalista // Meble
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków