Dywany z frędzlami [Top Trend] | IH - Internity Home

Dywany z frędzlami [Top Trend]

Dywany z frędzlami to dywanowy trend ostatnich sezonów. Wiele wskazuje na to, że pozostaną z nami na dłużej. Większość modeli inspirowanych jest stylem retro, co pozwala nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. Mały czy duży dywan z frędzlami – podstawowym wyróżnikiem są właśnie frędzle. W zależności od modelu mogą mieć różną długość. Często na etapie produkcji są one przeszywane ozdobnym ściegiem maszynowym, czasami z użyciem nici w kontrastujących kolorach, innym razem w stonowanych barwach.

Niezaprzeczalny fakt że dywany z frędzlami stanowią atrakcyjne uzupełnienie większości stylizacji wnętrz. Z ich pomocą można osiągnąć nietuzinkowy efekt. Dla przykładu dywan beżowy z frędzlami doskonale będzie komponował się zarówno we wnętrzach utrzymanych w kolorystyce stonowanej, jak i bardziej wyrazistej. Także na odwrót dywan kolorowy z frędzlami znakomicie podkreśli stonowaną, minimalistyczną aranżację.

Największy wybór dywanów z frędzlami znajdziemy u duńskiego producenta  tekstyliów Kvadrat. Jest on liderem w dziedzinie projektowania i innowacji w branży tekstylnej od 1968 roku. Dążą zawsze do opracowania zrównoważonych produktów, wysokiej jakości. Innowacje jakie producent wprowadza do swoich artykułów tekstylnych są rozpoznawalne na całym świecie. Kluczowym filarem produkcyjnym od samego początku istnienia firmy był duży szacunek do środowiska naturalnego. Większość wyrobów może pochwalić się oznaczeniem ekologicznym UE,

 

Więcej produktów znajdziecie na stronie KVADRAT

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków