Elegancki eklektyzm – Zamów Aranżację!

Niekiedy zestawienie kilku elementów pozornie wcale do siebie nie pasujących, może dać oszałamiające efekty. Projekt tej łazienki elegancki eklektyzm, powstał dla rodziny, która lubi aktywnie spędzać czas wolny, fascynują ich podróże po świecie, które sprzyjają poznawaniu ludzi i innych kultur, a przez to zrozumieniu tego, że świat nie jest czarno-biały. Dom odzwierciedla ich temperament, charakter a w łazience odnajdziemy inspiracje dalekimi podróżami. Dlatego na podłogę wybrano kolorowe terazzo, które podkręca aranżację. Współczesne lastryko niewiele ma wspólnego z peerelowskimi smutasami i byle jak wykonanymi elementami. Producenci oferują szeroką paletę kolorystyczną spoiwa oraz różnorodne, wielobarwne dodatki – od okruchów bazaltowych, przez szkło, aż do elementów metalowych. Warto pamiętać, że we Włoszech terrazzo jest pozbawione negatywnego kontekstu. Współczesne pomysły producentów polegające na nadaniu mu zupełnie nowego, barwnego i dynamicznego charakteru. 

Strefa kąpielowa to komfortowa przestrzeń z wanną wolnostojącą Hushlab. Na ścianie znajdują się płytki 41zero42 ułożone pionowo w kolorze ciepłej terrakoty, która wraca do wnętrz w łagodnym, odmienionym stylu. Złota bateria wannowa również pochodzi z kolekcji Hushlab seria Siena Gold.  Z połączeń tak ciekawych wzorniczo produktów powstała eklektyczna elegancka łazienka. Nie bójmy się kolorów!

Jak stworzyć wnętrze eklektyczne, z którego będziemy dumni? Posłuchać swoich wewnętrznych pragnień i zainspirować się znakomitym wzornictwem. 

Chcesz urządzić swoje wymarzone wnętrze? Skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Składowa 22, Kraków