Industrial Fan - styl dla kreatywnych minimalistów - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home
Biało czarna łazienka z granatową umywalką Hushlab
Biało czarna łazienka z granatową umywalką Hushlab

Industrial Fan – styl dla kreatywnych minimalistów – Zamów Aranżację!

 

Industrial Fan to kreatywna przestrzeń, niby minimalistyczna lecz w ciekawy sposób podkreślona kolorową ceramiką HUSHLAB. Główną rolę odgrywają tu biało-czarne płytki podłogowe wiatraki 41zero42 ONE, które zostały zestawione z płytkami FIO.BISCUIT Fioranace. Ta łazienka jest dla wszystkich, którzy nie boją się eksperymentować we wnętrzach. Co prawda zestawienie kolorów jest dość klasyczne lecz nie każdy zdecyduje się na takie wzorzyste płytki. Biel i czerń we wnętrzach to trend, o którym można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że nigdy nie wyjdzie z mody. Kolory te sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, któremu nadadzą elegancji i gustownego wyglądu. Dobrym pomysłem jest realizacja łazienki biało-czarnej – industrialnej, ponadczasowej i praktycznej. Wychodząc z tego założenia chcieliśmy zwrócić uwagę, że biel i czerń nie jedno ma imię. Zawsze można stworzyć coś wyjątkowego i oryginalnego!

Biało czarna łazienka z granatową umywalką Hushlab

 

Styl industrialny pokochają wszyscy, którzy doceniają historię społeczeństwa, bo styl industrialny jest wyrazem pewnych społecznych relacji. Powstał w wyniku wymieszania się kultury robotniczej i świata artystycznego. Po drugie industrial z pewnością przypadnie do gustu fanom minimalizmu, prostoty i przestrzeni. Warto zaznaczyć też, że asceza klasycznego stylu industrialnego nie jest niezbędna i konieczna.

Zwróćcie uwagę, że baza jaką stworzyły płytki jest uniwersalna. W łazience znakomicie wygląda umywalka Hushlab w granatowym jak i w zielonym kolorze. Dobór tych kolorów nie jest przypadkowy. To najnowsza kolekcja wpisująca się w trendy wnętrzarskie. Wszystkie światowe marki łazienkowe stawiają na kolor w swoich nowościach. Chromowa armatura podtynkowa dopełniła aranżację. Lampy zwieszane marki Flos, ikony designu oświetlają strefę umywalkową.

Styl minimalistyczny stanowi kwintesencję wyczucia estetyki i elegancji w urządzaniu wnętrz.

Zielona umywalka Hushlab

Rada: Decydując się na aranżację czarno-białej łazienki należy zachować odpowiednią równowagę i proporcje między tymi dwoma kolorami. Zastosowanie bieli i czerni należy uzależnić przede wszystkim od wielkości pomieszczenia, jakim dysponujemy. Kolor czarny w zbyt dużych ilościach może przytłaczać i optycznie zmniejszać wnętrze.

 

Jeśli poszukujecie wsparcia, projektu lub pomocy w doborze materiałów do swojej łazienki koniecznie przyjdźcie do naszych salonów:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków