Jak poradzić sobie z upałem w mieszkaniu

Wszyscy czekamy z utęsknieniem na ciepłe dni, ale gdy nadchodzą upały część z nas nie radzi sobie z nimi najlepiej. W domu niemal nie ma czym oddychać i trudno o odpoczynek. Jak ułatwić sobie życie, gdy nie czujemy się komfortowo? Możemy wybrać wentylator lub klimatyzator.

Klimatyzatory zużywają więcej energii, wymagają regularnych konserwacji i przeglądów ponieważ niosą ze sobą ryzyko generowania niezdrowego dla człowieka powietrza. Ponadto, klimatyzatory obniżają temperaturę pomieszczenia i doprowadzają przez to do powstawania nadmiernych różnic temperaturowych, a wtedy niezwykle łatwo o przeziębienie.

Wentylatory natomiast nie schładzają co prawda powietrza, ale dają nam za to mocne wrażenie jego ochłodzenia. Wentylator sufitowy to połączenie wielofunkcyjnego wiatraka i stylowej lampy.​ Mechanizm śmigła ze skrzydłami sprawia, że wiatrak wywołuje powiew i krążenie powietrza, co również jest dla człowieka bardzo komfortowe w rozgrzanych i dusznych pomieszczeniach.

Wentylator sufitowy FARO jest za to strzałem w dziesiątkę pod każdym względem. Upał w pokoju jest skutecznie pokonany, a wentylator sufitowy, zadba dodatkowo o zdrowie naszych zatok i gardła.

Wentylator w jadalni
faro w sypialni wentylator na upały
Garsoniera na Mokotowie proj: Anna Koszela

Zapytaj // naszego eksperta

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków