Jakie drzwi wybrać do domu - wybierz Entra | IH - Internity Home

Jakie drzwi wybrać do domu – wybierz Entra

Strefa komfortu dzięki idealnym drzwiom

Drzwi tak oczywisty element każdego domu, że nawet nie zastanawiamy się jak, ważnym są elementem. To one zapewniają nam intymność w pokojach i biurach. To one zapewniają nam bezpieczeństwo, gdy są zamknięte na zamek z kluczem. To one także pełnią funkcję dekoracyjną,

Pierwsze drzwi powstały już w Starożytnym Egipcie i były wrotami, które chroniły wejście do świątyń władców. Wrota były jedno lub dwuskrzydłowe i składały się z jednolitego płata drzewa.

Nowoczesny przedpokój Ideal Makers
Nowoczesny przedpokój Ideal Makers
Hol, proj. Magma, zdj. Fotomohito
Hol, proj. Magma, zdj. Fotomohito

W starożytności drzwi były wykonywane z drzew oliwnych, cedru, cyprysu i dębu. Początkowo drzwi były dwuskrzydłowe i ozdabiane bogatymi rzeźbami lub zdobieniami wykonanymi z brązu. Najbardziej znane i pierwsze w Polsce, o których były wzmianki, to Drzwi Gnieźnieńskie w archikatedrze gnieźnieńskiej, których rzeźby przedstawiają sceny z życia św. Wojciecha.

Drzwi od producenta ENTRA

Drzwi to nasz strażnik prywatności, ale także wizytówka każdego domu. Nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Jakie drzwi najlepiej wybrać do naszego mieszkania? Jaki materiał się sprawdzi? Pod lupę weźmiemy 5 kolekcji drzwi od producenta ENTRA

 

Kolekcja BASIC to drzwi dla osób poszukujących minimalistycznych wnętrz. Drzwi z tej kolekcji przygotowane są do pokrycia dowolnym wykończeniem stosowanym do pokrycia ścian jak farba akrylowa, tapeta czy tynki strukturalne. Dzięki tej funkcjonalności możemy puścić wodze fantazji i zaprojektować drzwi odzwierciedlające nasz charakter.

Drzwi Entra Basic
Drzwi Entra Basic

Kolory dostępne w kolekcji BASIC

Kolory drzwi z kolekcji Basic
Kolory drzwi z kolekcji Basic

Kolekcja Industrial to wyraźna kolekcja o zdecydowanej strukturze, surowym charakterze. Dla osób ceniących 

to wykończenia o wyraźnej fakturze, nawiązujące do wnętrz o surowym charakterze.

Zastosowanie rdzy, marmuru, betonu czy stali jako elementu wykończenia powierzchni drzwi jest teraz możliwe. To niezwykle inspirujące rozwiązanie dla odważnych projektantów szukających nowatorskich rozwiązań.

Kolory dostępne w kolekcji Industrial

Kolekcja Minimal to kolekcja drzwi gładkich, matowych. Dostępne kolory od bieli po ciepłe beże oraz najmodniejsze szarości. Znakomicie sprawdzą się w nowoczesnych eleganckich wnętrzach.

Kolekcja Minimal
Kolekcja Minimal

Kolory dostępne w kolekcji Minimal

NATURE drzwi fornirowane. Dzięki nim uzyskasz efekt ciepłego i przytulnego wnętrza. Niespotykane dotąd geometryczne ułożenie forniru na skrzydle drzwiowym zapewnia wyjątkowe wrażenia estetyczne.

NATURE
NATURE

Kolory dostępne w kolekcji Nature

Kolekcja drzwi Lucky odważne, kreatywne kolory.  Wyraźne i kontrastowe drzwi nie pozostaną niezauważone, wręcz staną się punktem centralnym pomieszczenia, aby każdego ranka powodować uśmiech na twarzy mieszkańców.

 

Zobacz pełną ofertę drzwi ENTRA

Chcecie zamówić? Napiszcie do nas!

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków