Jedno wnętrze dwa projekty - łazienka z wanną i oknem | IH - Internity Home

Jedno wnętrze dwa projekty – łazienka z wanną i oknem

Naturalna łazienka w beżach i płytkach drewnopodobnych

Naturalny beż bez wątpienia zaliczyć można do palety jasnych kolorów, a więc tych, które optycznie powiększają wnętrze. Z racji tego beżowa łazienka sprawdzi się praktycznie w każdej przestrzeni. Wprowadzi miły, swobodny, relaksujący nastrój. Tonacje nie dość, że zadziałają na wizualny odbiór czterech kątów, to też ich nie przytłoczą, złagodzą chłód białej ceramiki, będą sprzyjać kameralnej atmosferze, ułatwią zachowanie harmonii.

Beżowe tło zbuduje również poczucie świeżości oraz czystości i będzie bezpieczną bazą dla aranżacji utrzymanych w różnym stylu. Wystarczy zmienić dodatki, które zdążyły się znudzić, a łazienka w kolorze piaskowym nabierze całkowicie innego charakteru. Warto też wspomnieć, że beżowy jest neutralny, a więc znakomicie współgra z większością kolorów oraz materiałów.

Jasny szary czy drewno?

Beżowe płytki strukturalne znakomicie komponują się z jasno szarymi płytkami podłogowymi, jak również z płytkami drewnopodobnymi. Zdecydowanie jednak płytki drewnopodobne ocieplają wnętrze. Ciekawym zabiegiem projektowym jest zainstalowanie lustra na całej ścianie w łazience. Zdecydowanie dodaję głębi, powiększa optycznie wnętrze, jak również rozjaśnia. 

Japandi

Styl łazienki nawiązuje do japońskiego stylu japandii.Główne cechy japandi to prostota, minimalizm, bliskość natury oraz wolna przestrzeń. Charakterystyczna dla tego stylu jest czystość formy i funkcjonalność. Wnętrza japandi nie są, aż tak chłodne, jak w przypadku stylu skandynawskiego. Barwy dominujące to przede wszystkim beże, kolory ziemi oraz brudna biel. Warto postawić na dodatki z naturalnych materiałów. 

Łazienka z wanną
Łazienka z wanną
Łazienka z wanną
Łazienka z wanną

Pomimo coraz częstszego stosowania w łazienkach wanien wolnostojących na nóżkach lub zabudowanych a także wanien wpuszczonych w posadzkę w dalszym ciągu najbardziej popularne jest klasyczne posadowienie wanny i decyzja o jej zabudowie. Na szczęści współczesne rozwiązania łazienkowe sprawiają, iż nie jest to skomplikowane zadanie, nawet jeśli wanna ma asymetryczny kształt czy mocno zaokrąglone brzegi.

Wanna zabudowana może powstać z myślą o ułatwieniu utrzymania w łazience porządku oraz o uatrakcyjnieniu wizualnym tego pomieszczenia.

Łazienka z wanną
Łazienka z wanną
Łazienka z wanną
Łazienka z wanną

Którą wersję byście wybrali? 

Chcesz urządzić swój dom? Skontaktuj się z nami koniecznie:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków