Krion umywalki i zlewy spersonalizowane | Solid Surface | IH - Internity Home

Krion umywalki i zlewy spersonalizowane | Solid Surface

Krion to ciepły, gładki w dotyku materiał bardzo podobny do naturalnego kamienia. Składa się on w dwóch trzecich z naturalnych minerałów (ATH: wodorotlenku glinu) i w małym procencie z wysoce wytrzymałych żywic. KRION™ jego wyjątkowe zalety to: brak porów, twardość, odporność, trwałość, łatwość naprawy, minimalna potrzeba konserwacji i łatwość czyszczenia.

Plastyczność materiału

Pracuje się na nim w podobny sposób jak z drewnem, co pozwala wycinać płyty, łączyć i kształtować je za pomocą ciepła, aby wykonać zagięte części, a także oferuje nam możliwość użycia go w systemie produkcyjnym za pomocą wtrysku, umożliwiając tworzenie różnych modeli i projektów, których nie można byłoby osiągnąć za pomocą innych materiałów.

Krion
Krion

Idealny look

Możemy tworzyć przestrzenie bez spoin, dzięki temu nie wchłaniają się płyny, nie rozwijają się bakterie,  zapewnia nam to też łatwość czyszczenia oraz konserwację. 

Krion
Krion

Do wyboru jest szeroka gamą kolorów, wśród których wyróżnia się również białe wykończenie, ze względu na swoją nieskazitelność czystość i naturalność, przoduje wśród innych podobnych materiałów.

Solid Surface to ekologiczny materiał, który może być przetwarzany w 100%. Wszystkie produkty stworzone z KRION™, mogą być ponownie przetwarzane i używane w podobnym cyklu produkcyjnym.

Z Krionu możemy otrzymać zjawiskowe umywalki, zlewy, wanny, blaty, wyspy, meble wszystko zależy od naszej wyobraźni. 

Szara umywalka wraz z szafką wykonana całkowicie z materiału Solid Surface dostępna w Internity Home.

 

WIĘCEJ KOLORÓW ZNAJDZIECIE TU >>

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków