Łazienka w stylu Internity Home - Zamów Aranżację! | IH - Internity Home

Łazienka w stylu Internity Home – Zamów Aranżację!

 

Holistyczny proces projektowania wnętrz polega na wielopłaszczyznowej współpracy. To „wysoko jakościowe” podejście do całego procesu projektowania. Zajmuje się całościowym, jak i zrównoważonym podejściem z uwzględnieniem wpływu na zdrowie użytkowników oraz na środowisko naturalne. Holizm to teoria rozwoju, według której istotną cechą świata jest jego całościowy charakter. Internity Home ma właśnie takie podejście do zaprojektowanych wnętrz. Proponuje najwyższej jakości materiały, specjalnie wyselekcjonowane ze światowego wzornictwa, trwałe o ponadczasowym designu. Zainspirujcie się pięknymi łazienkami!

Duża łazienka z oknem i wanną

Im większy przytulny minimalizm we wnętrzu, tym bardziej czujemy się odprężeni. Mniej bodźców wizualnych pomaga nam w pełni odnaleźć siebie. Na ścianie z drewnianych lameli zawisło duże nieregularne lustro a pod nim znajduje się umywalka z blatem od producenta wyposażenia łazienkowego HUSHLAB. Ten wybór jest idealny, gdyż nie musimy martwić się z jakiego materiału wykonać blat i czy będzie nam długo służył. Umywalka z blatem, dzięki zastosowaniu zintegrowanej płaszczyzny, to same zalety. Scalenie tych elementów oznacza także praktyczność wynikającą z łatwości usuwania nieczystości. Z uwagi na brak szczelin i zakamarków łączących te dwa elementy, nie ma mowy o siedliskach brudu i bakterii czy mozolnym szorowaniu. By wyeliminować zabrudzenia, wystarczy zetrzeć pozostałości wody czy kurz do odpływu i wszystko przetrzeć miękką szmatką. Idealnie w tę kompozycję łazienki wpisuje się biała armatura Hushlab Siena White.

Wanna została zaprojektowana przez architekta z materiału Krion. Jest to ciepły, gładki w dotyku materiał bardzo podobny do naturalnego kamienia. Składa się on w dwóch trzecich z naturalnych minerałów (ATH: wodorotlenku glinu) i w małym procencie z wysoce wytrzymałych żywic. KRION™ jego wyjątkowe zalety to: brak porów, twardość, odporność, trwałość, łatwość naprawy, minimalna potrzeba konserwacji i łatwość czyszczenia. Pracuje się na nim w podobny sposób jak z drewnem, co pozwala wycinać płyty, łączyć i kształtować je za pomocą ciepła, aby wykonać zagięte części, a także oferuje nam możliwość użycia go w systemie produkcyjnym za pomocą wtrysku, umożliwiając tworzenie różnych modeli i projektów, których nie można byłoby osiągnąć za pomocą innych materiałów.

 

Łazienka z prysznicem

Umywalka została wykonana na zamówienie z płytki wielkoformatowej Marazzi GRANDE MARMUR LOOK CAPRAIA. Jest ona idealnie wkomponowana w blat co powoduje, że blat i umywalka wyglądają jak stworzone z jednej kawałka spieku kwarcowego. Umywalki z tych płyt doskonale sprawdzają się w łazienkach, ponieważ nie wymagają szczególnych zabiegów do utrzymania w czystości, a przy okazji stanowią zjawiskową ozdobę wnętrza.

To rozwiązanie jest największym hitem wnętrzarskim i cieszy się ogromną popularnością. Projekt takiej umywalki można zamówić w salonach Internity Home wystarczy wybrać rodzaj płytki oraz podać rozmiar. 

Obecnie znajdujemy się na nowej drodze kolejnego przełomu. Przestrzeń nowo projektowana powinna być dostosowywana do warunków bioklimatycznych. Wszystkie elementy budynku, wnętrza musza być projektowane jednocześnie, gdyż wpływają na siebie wzajemnie. Projekt detali wpływa na energochłonność – szczególnie na zapotrzebowanie sztucznego oświetlenia oraz jakość dystrybucji naturalnego światła.

Potrzebujesz fachowej rady i pomocy w wyposażeniu swojego mieszkania? Skontaktuj się z nami:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków