Marmurowa łazienka - Zamów Aranżację w Internity Home! | IH - Internity Home
Elegancki superkomfortowy projekt domu dla trzyosobowej rodziny | Proj: kaim.work

Marmurowa łazienka – Zamów Aranżację w Internity Home!

Marmurowa łazienka wiele możliwości!

Rok 2021 upłynie pod znakiem coraz większego zainteresowaniem wykorzystaniem marmuru we wnętrzach. Najmodniejsze kolory to biały, szary, niebieski, zielony. Przenikają przez płyty marmurowe różnorodne płynne linie, które zdobią jego tło. Marmur w łazience to trend, który podbija świat wnętrzarski, za każdy razem w innowacyjny sposób. 

Jego czysty, naturalny wygląd z delikatnymi wzorami, z jednoczesnym eleganckim, minimalistycznym wyglądem powoduję, że nasz dom wygląda luksusowo. Dlatego jeśli chcemy zachować stylowy wygląd mieszkania warto postawić na marmur. 

Najczęściej obecnie wykorzystuję się płytki wielkoformatowe, stanowią doskonałe tło dla wielu aranżacji i podkreślają nowoczesny charakter przestrzeni, tworząc jednolite powierzchnie.

3 łazienki z marmurem 

Elegancki superkomfortowy projekt domu dla trzyosobowej rodziny | Proj: kaim.work
70 metrowe mieszkanie w stylu nowojorskim | Proj: Damian Matczak Home Design

design: Katarzyna Piotrowska
photos: Katarzyna Seliga-Wróblewska, Marcin Wróblewski / Fotomohito
design: Katarzyna Piotrowska
design: Katarzyna Piotrowska

Wielka rewolucja na scenie płytek to wielkoformatowe spieki. 

To, co wyłoniło się w ostatnim roku na scenie płytek to format XXL. Blaty z płyt porcelanowych są nieporowate, więc są bezpieczną i zdrową opcją do przygotowywania np. żywności. Porcelana może być instalowana również na zewnątrz,  jest odporna na wahania temperatury.

Płytki wielkoformatowe mają niezwykle trwałą powierzchnie, która nie jest podatna na wybarwianie, plamy i inne uszkodzenia, które codzienne życie domowe może wyrządzić szkodę naturalnemu marmurowi. W przeciwieństwie do marmuru (lub granitu) każda płyta porcelanowa jest jednolita. 

Jednolita umywalka razem z blatem 

Takie rozwiązanie jest nie tylko ciekawe w odbiorze wizualnym to również łatwość w utrzymaniu czystości, konserwacji. Spiek jest niezwykle odpornym materiałem i dyskwalifikuje wszelką konkurencje.  Jest odporny na wilgoć oraz na działanie środków chemicznych. Ponadto blat i zlew z płyt XXL odznacza się gładką powierzchnią, pozbawioną porów, dzięki czemu bardzo łatwo się go czyści.

Umywalka jest idealnie wkomponowana w blat co powoduje, że blat i umywalka wyglądają jak stworzone z jednej kawałka spieku kwarcowego. Umywalki z tych płyt doskonale sprawdzają się w łazienkach, ponieważ nie wymagają szczególnych zabiegów do utrzymania w czystości.

Potrzebujesz wsparcia przy projekcie swojego domu? Pisz do nas:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków