3 proste sposoby na odmianę tarasu w weekend dla zapracowanych! Lifehacking IH | IH - Internity Home

3 proste sposoby na odmianę tarasu w weekend dla zapracowanych! Lifehacking IH

Udekoruj swój salon

na świeżym powietrzu

dzięki tym fajnym pomysłom.

Może jesteś posiadaczem dużego tarasu lub małego balkon. Uroczego patio lub ogrodu. Potrzebujesz zmiany i zastanawiasz się od czego zacząć? Oczywiście pierwszym krokiem w każdej metamorfozie jest ocena obszaru i realistyczne podejście do tego, co można na nim osiągnąć. Przy odrobinie wysiłku możesz sprawić, że każda przestrzeń zewnętrzna będzie wyglądać fantastycznie. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, pokażemy sposoby na stylowe zewnętrze dla zapracowanych i nie mających ręki do roślin.

 

Miękka i miła w dotyku zielona powierzchnia

Trawa syntetyczna stanowi idealne rozwiązanie we wszystkich miejscach, w których założenie trawnika jest niemożliwe. Nie wymaga skomplikowanych czynności pielęgnacyjnych. Nie ma konieczności jej koszenia czy podlewania. Idealnie sprawdzi się na tarasie, balkonie lub w małym ogródku. Możemy ją ułożyć na małym skrawku terenu i na większych przestrzeniach, np. wokół basenu, tarasie czy placu zabaw. Sztuczna trawa spełni swoją rolę w każdym miejscu, bez względu na porę roku, rodzaj gleby i podłoże. Możemy szybko zakryć brzydkie i zniszczone płytki, lub beton. Jej ułożenie zajmie nam godzinę, a efekty są spektakularne i posiada 10 lat gwarancji – przekonajcie się! 

Efektowny nowoczesny taras

Terapia roślinna

Świetnym sposobem na dodanie zieleni na balkonie jest jej umiejscowienie na ścianie. Możemy zrobić to na kilka sposobów. Przydatne do tego będą niezawodne regały, na których poustawiamy wszystkie zioła jakie mamy w domu lub podwieszane doniczki, my jednak dziś skupimy się na płytkach, które stanowią znakomite zielone rozwiązanie przez cały rok! 

Płytki Casalgrande Padana kolekcja Limpha występują w 4 różnych roślinnych wzorach w wielkim formacie. Czyli czasem jedna tylko płytka może w prosty sposób odmienić nasz taras w dizajnerskie cudo na długie lata!

Energia i światło

Po wyborze powierzchni czas na oświecenie! Aby zmaksymalizować efektywność energetyczną swojego zewnętrznego obszaru mieszkalnego, wybierz oświetlenie zasilane energią słoneczną. Inną opcją jest najnowsze inteligentne oświetlenie zewnętrzne. Chociaż może nie być zasilane energią słoneczną, są wyposażone funkcje, takie jak zapalające się na ruch, zmieniające kolor żarówki i łatwość sterowania nimi z telefonu. Naszą propozycją jest niezawodny Sternlight UNI, który wyróżnia się  minimalistyczną formą.

Oprawa zewnętrzna UNI

Meble Pedrali

Więcej interesujących rozwiązań znajdziesz w naszych salonach!

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków