Minimalizm w najlepszym wydaniu | Zamów Aranżację!

Przepis na wyjątkową i zaskakującą łazienkę w stylu minimalistycznym

Często w naszych mieszkaniach wystrój wnętrza jest tymczasowy. Niekiedy potrzebujemy impulsu do zmian. Z danych wynika, że remont łazienki statystycznie robimy co 8 lat. Więc przemyślana aranżacja jest bardzo ważna. Naszym zdaniem wybór minimalistycznego stylu jest dobrą drogą. Styl ten jest bardzo blisko związany z filozofią minimalizmu, która zakłada uproszczenie swojego życia dzięki eliminacji wszystkiego co rozprasza. Filozofia minimalizmu wynika z koncepcji, że mniej znaczy więcej. W wystroju wnętrz oznacza to posiadanie niewielu rzeczy, ale wysokiej jakości.

Hushlab Selestio płytki 41zero42 Pack

Ważne, żeby przestrzenie minimalistyczne zapełniać bardzo powoli, gdyż w minimalizmie chodzi o to, żeby nie było natłoku rzeczy, a wnętrza charakteryzowały się harmonią i spokojem. 

Dziś chcemy Was oczarować minimalizmem w najlepszym wydaniu. Przed Wami niewielka łazienka, która swoją prostotą a zarazem niezwykle dobrym stylem, produktami bardzo dobrej jakości oraz finezyjnością płytek zapada w pamięć na długo. 

Do wykonania takiej łazienki potrzebujecie płytek ściennych od producenta 41zero42 kolekcja Pack, płytki podłogowe to Soloss kolekcja BRISE BLACK,  czarna matowa umywalka nablatowa Selestio oraz czarna armatura Hushlab. 

Hushlab Selestio płytki 41zero42 Pack

Okrągłe lustro wieszane na skórzanym pasku, które nadaje loftowego klimatu minimalistycznemu wnętrzu to Kraft Miior OLYMP BELT.

Płytki 41zero42 kolekcja Pack to kreatywna i zaskakująca interpretacja minimalizmu. Co ciekawe inspiracją dekoracyjnych wzorów był rysunek kry lodowej.  Wykonane są w rozmiarach 15 × 15, dostępne w 5 kombinacjach kolorystycznych: biało-kremowy, biało-czarny, zimno-zielony, szaro-rdzawy i grafitowo-czarny.

Hushlab Selestio płytki 41zero42 Pack
Hushlab Selestio płytki 41zero42 Pack

Nie masz pomysłu jak urządzić swoją łazienkę? Napisz do nas i zamów projekt:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Ewa Banasiewicz-Kieliszek

  Specjalista // Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków