Wiosna na tarasie, balkonie i w ogrodzie | IH - Internity Home

Wiosna na tarasie, balkonie i w ogrodzie

Na tarasie 

Wszyscy bardzo lubimy w wiosenne ciepłe dni czas spędzać na świeżym powietrzu. Najchętniej wybieramy miejsca w zaciszu własnego ogrodu, tarasu czy na balkonie, ale w pięknej zaaranżowanej przestrzeni. Naszą przestrzeń warto zaaranżować tak, aby była miejscem w którym można odpocząć, wypić kawę czy nawet się czasem poopalać. Na balkonie nie zawsze zmieści się sofa lecz nie oznacza to, że musimy zrezygnować z mebli. W ofercie Internity Home są meble, które nie zajmują wiele miejsca, ale mimo wszystko są bardzo wygodne.

Na dużych tarasach przydomowych najlepiej sprawdzą się wygodne sofy i rozłożyste fotele z miękkim siedziskiem. Pozwalają rozsiąść się równie wygodnie, jak we własnym salonie, jednak zapewniając przyjemność z łapania pierwszych promieni słonecznych. Doskonałym pomysłem są także leżaki, na których w chłodniejsze dni można położyć koc, zaś latem są idealnym miejscem do opalania.

 

Stwórz klimat oświetleniem 

Oprócz mebli przydadzą się również lampy, które w wiosenne wieczory podczas towarzyskich spotykań pomogą nam stworzyć nastrojowy klimat. 

Oprawa zewnętrzna UNI

Na balkonie lampy Nordlux Focus

Stwórz przytulną atmosferę za pomocą bezprzewodowych lamp zasilanych bateriami, które można przenosić i umieszczać w dowolnym miejscu. Lampy akumulatorowe mają żywotność do pięciu godzin na pełnej mocy, a nawet dłużej, jeśli zostaną ustawione na przytulne oświetlenie.

Nordlux Focus

Meble Pedrali 

Marka założona w 1963 roku we włoskim Palazzolo sull’Oglio specjalizująca się w produkcji współczesnego designu najwyższej próby. Tworząc meble przeznaczone zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i publicznych ma na swoim koncie kilka ikonicznych już projektów, zajmujących istotne miejsce w historii światowego wzornictwa. Jedyne w swoim rodzaju krzesła, stoły, lampy i akcesoria wykonane przede wszystkim z plastiku, metalu i drewna uzupełnionych najwyższej jakości tekstyliami dodadzą charakteru każdemu wnętrzu, wnosząc do niego powiew nieskrępowanej, włoskiej kreatywności.

Meble Pedrali

Connubia – kolorowa rewolucja na balkonach i tarasach

 

Systemy modułowe idealne do ogrodu

System modułowy Leva od Egoe został zaprojektowany tak, aby życie na świeżym powietrzu było jak najbardziej komfortowe. Jego podstawowa sześcienna konstrukcja zapewnia ramę, którą można wyposażyć w niestandardowe akcesoria. Jest dostępny z różnymi modułami, w tym z podwieszaną ramą łóżka i tekstylnymi dachami zacieniającymi. Meble i rozwiązania od Egoe to nowość w ofercie Internity Home – Zapraszamy!

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków