Najpiękniejsze płytki do wnętrz w stylu japandi | IH - Internity Home

Najpiękniejsze płytki do wnętrz w stylu japandi

Główne cechy japandi to prostota, minimalizm, bliskość natury oraz wolna przestrzeń. Charakterystyczna dla tego stylu jest czystość formy i funkcjonalność. Wnętrza japandi nie są, aż tak chłodne, jak w przypadku stylu skandynawskiego, przeważają tu beże, szarości, delikatne błękity, stonowane zielenie. 

Jakie płytki wybrać do wykończenia wnętrza w tym stylu? Oto małe zestawienie najciekawszych płytek dostępnych w salonach Internity Home. 

Łazienkę japandi, podobnie jak każde wnętrze tego typu, powinna cechować prostota i funkcjonalizm wyniesione ze wschodniej stylistyki. Wystrój pomieszczenia urządzonego w tym stylu powinien być praktyczny i zarazem lekki.

Wnętrza w stylu japandi nie lubią zbędnych dodatków i bibelotów, których główną funkcją jest zbieranie kurzu. Dodatkowe elementy wystroju powinna cechować praktyczność oraz jakość ponad ilością. 

 

STARDUST

Dla stylu japandi ważne są związki z naturą. Wnętrza, choć proste nie są wcale surowe, a wszystko dzięki temu, że dużo w nich naturalnych surowców – drewna, wikliny, gliny, bambusa, kamienia. 

Płytki Fioranese KINTSUGI

 

Chcesz uzyskać wycenę swojego projektu? Skontaktuj się z nami: 

    Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty