Organiczne, obłe kształty stołów [Top Trend]

Niedawno znana modelka i instagramerka opublikowała na sowim profilu model stołu, który skradł wszystkim serca. Jego charakterystyczną cechą jest jego organiczny, obły kształt. Dzięki tej publikacji i na naszych SM mediach zawrzało, wiele osób zaczęło poszukiwać stołów, stoliczków o podobnym kształcie. Dlatego dziś przedstawimy Wam kilka modeli głównie od producentów, designerów  z Włoch, ale również z rodzimych fabryk meblowych. Producenci tych stołów są dostępni w ofercie Internity Home. 

Pedrali model stołu Elinor o rozmiarach 150 x 150 oraz 200/260/300 x 110. 

Kolekcja stołów Elinor, o miękkich, zaokrąglonych liniach. Projektantem stołu jest Claudio Bellini. Podstawę tworzą dwa elementy odlewane o stałych wymiarach, wykonane z pianki poliuretanowej i obite naturalną skórą. Pootrzymuj one super cienki blat z laminatu o grubości 6 mm lub białego szkła.

Stół Pedrali Aero 130 x 130 oraz 220 x 106 

Stoliki Caementum

Charakteryzują się delikatną geometrią. Stoły są betonowe, jednoczęściowe. Wykonane z wysoce odpornego materiału na warunki atmosferyczne, łatwy w czyszczeniu, materiał nie wchłania płynów, czyli nie powstają plamy. Stolik nie jest ciężki, gdyż jego podstawa w środku jest pusta. Stoliki Caementum są przeznaczone do tworzenia różnych kompozycji i mogą dostosować się do każdego konceptu, zwłaszcza na zewnątrz, zarówno w miejscach publicznych, jak i mieszkalnych.
 

Stół z kolekcji TON P.O.V charakteryzuje się centralną podstawą o długości 172,5 cm, która zapewnia stabilność. Blat stołu dostępny jest w trzech kształtach: owal, prostokąt oraz prostokąt z zaokrąglonymi rogami. Wykonany z drewna buku, dębu lub orzecha amerykańskiego oraz wykończony w różnych kolorach.

Meble o organicznych formach, czyli obłym kształcie i zaokrąglonych rantach pozostaje z nami już od kilku lat. Inspiracją do ich powstania są naturalne formy występujące w naturze. Te kształty nie są bez znaczenia, wywołują w nas pozytywne emocje, czujemy się bezpieczni, tworzymy komfortowe wnętrza. Zapraszamy do salonów Internity Home!

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Małgorzata Lemańska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków