Płyty antybakteryjne na powierzchnie kuchenne | IH - Internity Home

Płyty antybakteryjne na powierzchnie kuchenne

Specjalna kolekcja płyt wielkoformatowych Puro Marazzi Antibacterial The Top, dostępna jest w sześciu kolorach, wśród których znalazł się nowy kolor Travertino Classico. Nadają one powierzchniom kuchennym i łazienkowym właściwości antybakteryjne i większą higienę. Stworzone z myślą o absolutnym bezpieczeństwie domowników.

 

Puro Marazzi Antibacterial to innowacyjna technologia antybakteryjna Marazzi stosowana również na płytach wielkoformatowych z gresu o grubości 12 mm, idealnych na blaty kuchenne. Jest w stanie wyeliminować nawet 99,9% bakterii oraz innych szkodliwych mikroorganizmów. Szybko i skutecznie przeciwdziała ich namnażaniu się oraz zapobiega powstawaniu plam i nieprzyjemnych zapachów.

Innowacja ta polega nie tylko na doskonałych parametrach obróbki, istotna jest bowiem również jej wewnętrzna charakterystyka: dodatki na bazie jonów srebra są wprowadzane podczas procesu produkcji gresu, przed wypalaniem w temperaturze 1200°C, co stało się już integralną częścią tego produktu. Jest to więc obróbka nieodwracalna, której nie można zarysować ani zniszczyć, a poza tym zapewnia ona aktywną ochronę przez cały czas, w każdych warunkach. Technologia Puro pozwala również na długotrwałe zachowanie parametrów estetycznych i technicznych płyt z gresu, idealnych do wykonywania blatów kuchennych, stołów i zlewów w przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych.

 

 

W tej specjalnej edycji Puro Marazzi Antibacterial The Top znajdują się płyty w formacie 162 x 324 cm o grubości 12 mm w sześciu wariantach o efekcie cementu, marmuru i kamienia: Concrete Look White, Marble Look Elegant Black, Golden White i Statuario, a także Stone Look Ceppo di Gré i Travertino Classico.

 

Puro Marazzi Antibacterial The Top to kolekcja stworzona jest z myślą o użytkowaniu w kuchni, na wszystkich powierzchniach roboczych przeznaczonych do przygotowywania i spożywania posiłków, a także innych często używanych. Zaawansowana technologia przeciwbakteryjna czynnie przeciwdziała namnażaniu się bakterii uniemożliwiając rozwój czynników chorobotwórczych przenoszonych przez środki spożywcze, takich jak – na przykład – salmonella czy campylobacter. Takie zwalczanie drobnoustrojów i bakterii jest stałe w czasie niezależnie od panujących warunków.

 

Płytki Marazzi pozwalają nam wykreować kuchnię w różnych stylach:

 

 

 

Potrzebujesz wsparcia przy projekcie lub doborze produktów. Koniecznie skontaktuj się nami:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków