Podłoga Charme Parquet w rajskiej scenerii | IH - Internity Home

Podłoga Charme Parquet w rajskiej scenerii

Wnętrze nowoczesne z elementami wystroju z minionej epoki, do którego powstania była inspiracja tapetą Arte Milk and Honey. Rajska sceneria, która sprawia że marzysz i rozpływasz się w błogostanie. Kolibry, papugi i małpy żyją w w zgodzie z naturą w krainie mlekiem i miodem płynącej. Obraz tapety jest wydrukowany na tle o wyglądzie pergaminu, zapewnia to ciekawy efekt vintage. Kolor podłogi Charme Parquet F9 idealnie komponuje z przydymionymi szarościami tapety. Łagodny pomarańczowy kolor przenika przez całą aranżację w postaci rysunków, tkanin i faktur. Fotel otula swoja organiczną formą a lampa Contardi z frędzlami nadaje fikuśnego sznytu wnętrzu. Wyjątkowo ciekawy design lampy nawiązuje do klimatów retro z nutą nowoczesnej elegancji. Klosz wykonany jest z luźno wiszących sznurków umocowanych na metalowym, złotym obramowaniu.

 

 

 

Dwuwarstwowe deski podłogowe polskiej marki Charme Parquet, dzięki dębowej warstwie wierzchniej zachowują to, co w naturze najpiękniejsze. Baza z wodoodpornej sklejki z drzewa liściastego, powoduje, że otrzymujemy w 100% drewnianą, trwałą podłogę. Dodatkowo produkty sygnowane marką Charme Parquet mają atest na ogrzewanie podłogowe oraz są bezpieczne dla alergików.

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania. Koniecznie skontaktuj się z nami.

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

  doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
  ×

  Sylwia Matusiak

  Specjalista // Podłogi drewniane
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków