Salon kąpielowy inny niż wszystkie - 3 projekty łazienki od Under Studio
Projekt: Under Studio Aranżacja Wnętrz | Projektant: Agnieszka Kułakowska

Salon kąpielowy inny niż wszystkie – 3 projekty łazienki od Under Studio

Wielu architektów jest zdania, że wnętrzarskiemu szaleństwu najlepiej poddać się w łazience. W tym pomieszczeniu spędzamy, relatywnie najmniej czasu, więc wszelkie aranżacyjne eksperymenty nie przytłaczają i nie nudzą się z upływem lat. Oryginalny salon kąpielowy stanowi miejsce oderwania się od rzeczywistości, pozwala zagłębić się we własnym świecie i umila czas spędzony na porannych czy wieczornych rytuałach. Agnieszka Kułakowska z Under Studio specjalizuje się w nietuzinkowych projektach wnętrz, gdzie różne style i tendencje przeplatają się ze sobą w pełnej harmonii. Jednak to właśnie w konceptach łazienek, ujawnia się pełne spektrum możliwości i wyobraźni architektki. Wyselekcjonowane przez redakcję Internity Home projekty salonów kąpielowych autorstwa Under Studio, prezentują trzy nietuzinkowe pomysły na zaaranżowanie łazienki.

MARIAŻ STYLÓW W ARTYSTYCZNYM AZYLU NA POWIŚLU | PROJ.: UNDER STUDIO

Głębia oceanu

Pierwsza koncepcja przenosi nas w oceaniczną toń. Królują tutaj głębokie odcienie wielkiej wody: błękit, granat oraz szmaragd. Punktem fokusowym jest tapeta, przedstawiająca rafę koralową, zdobiąca ścianę strefy mokrej. Płytki cegiełki o błyszczącej i nieregularnej powierzchni, pięknie odbijają światło i wyglądają niczym delikatnie poruszająca się tafla wody. Organiczny charakter wnętrza podkreśla lustro nad szafką umywalkową. Architektka wybrała do łazienki białą armaturę, która wtapia się w lamperię z białej mozaiki.

TAPETA W ŁAZIENCE? CHALLENGE PRZYJĘTY!

projekty łazienki Under Studio
Projekt: Under Studio Aranżacja Wnętrz | Projektant: Agnieszka Kułakowska

Rafa koralowa

Inspiracją dla kolejnej koncepcji, która jednocześnie podyktowała zastosowaną kolorystykę, była tapeta marki Wall & Deco Coralfull WET_CO1601. Produkt dedykowany do przestrzeni mokrych, dzięki specjalnej technologii produkcji radzi sobie ze specyficznym mikroklimatem panującym w łazience. Innowacyjna technologia wykonania nadruku oraz dodatkowa powłoka ochronna, zabezpiecza włókno tapety przed wilgocią i strumieniem wody.

Przewijający się we wzorze tapety koral, pięknie komponuje się z odcieniami bordo oraz armaturą w wykończeniu rose gold. Ciekawym towarzystwem dla tego koloru jest szmaragd.

projekty łazienki Under Studio
Projekt: Under Studio Aranżacja Wnętrz | Projektant: Agnieszka Kułakowska

Szmaragd i czerwień

Ostatni z prezentowanych konceptów opiera się na bardzo eleganckiej i wyrafinowanej estetyce nawiązującej do okresu art deco. W tej odsłonie łazienki, architekta proponuje odważne i energetyczne połączenie szmaragdu z czerwienią, uzupełnione złotymi detalami. Naturalnym wyborem do tak wyjątkowych wnętrz są wanny i umywalki włoskiej marki AntonioLupi Design. Występujące w wielu hipnotyzujących kolorach, wynoszą projekty wnętrz na zupełnie inny poziom i dają nowe życie przestrzeniom ubranym w niespotykany dotąd luksus i komfort na najwyższym poziomie.

ZUPEŁNIE NOWY WYMIAR WNĘTRZ DZIĘKI PRODUKTOM ANTONIOLUPI

Ważnym elementem przedstawionych konceptów są wyraziste płytki. Graficzny, biało-czarny wzór przywodzi na myśl elegancję stylu art deco. Natomiast głęboki odcień zielonego marmuru z mocnym i kontrastowym żyłowaniem, wprowadza do wnętrza charakter i dynamikę.

projekty łazienki Under Studio
Projekt: Under Studio Aranżacja Wnętrz | Projektant: Agnieszka Kułakowska

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków