Salon z tapetą w kwiaty - zamów aranżację! | IH - Internity Home

Salon z tapetą w kwiaty – zamów aranżację!

Tapeta w salonie ciekawie odmieni nasze wnętrze. Nowoczesne wzory i struktury oferują możliwość perfekcyjnego dopasowania do wnętrza. Stanowią eleganckie tło lub wyrazisty element. Tapeta znajduje zastosowanie zarówno w przestrzeniach klasycznych, jak i nowoczesnych. Dzięki tapecie możemy również wyraźnie podzielić otwartą przestrzeń mieszkania.

Kwiatowe motywy w salonie

Kwiatowe motywy na ścianie to nadal jeden z popularniejszych trendów. Dzięki nim w pomieszczeniach na dłużej można zachować klimat wiosny oraz lata. Do wyboru mamy od subtelnych i delikatnych motywów florystycznych, po wyraziste wzory, które będą się wyróżniać w całym pokoju. Odpowiednio dobrana okładzina ścienna pozwoli na optyczne powiększenie. Kwiaty świetnie łączą się z tekstyliami, meblami oraz oświetleniem. Tapeta w kwiaty w salonie to zawsze dobry wybór, w szybki sposób odświeży pomieszczenie i nada mu całkiem nowego tonu.

Nowa tapeta w salonie to propozycja na szybką metamorfozę w weekend. Oto kilka najciekawszych wzorów dostępnych w salonach Internity Home.

Polska firma Wallcraft  oferuje produkty z nowatorskim i kreatywnym podejściem do produkcji graficznych tapet. W ich ofercie znajdziemy wyjątkowe produkty o niebanalnym wzornictwie, które nadają wnętrzom luksusowego charakteru. Producent z dużą dbałością podchodzi do aspektów ekologicznych, biorąc całkowitą odpowiedzialność za swoje produkty. W ich ofercie możemy dobrać wzory od intensywnych barw kwiatowych po spokojne, naturalne beże.

Tapety Wall and Deco
Tapety Wall and Deco
Wall and Deco
Tapeta Arte Kimono
Tapeta Arte

 

Chcesz urządzić swoje mieszkanie? Koniecznie skontaktuj się z nami:

 

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Magda Lewandowska

  Specjalista //Meble
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków