Sofy i narożniki z funkcją spania – Nowości!

Z doświadczenia wiem, że życie nie składa się jedynie z porywów, z entuzjazmu, żaru, ale również z kompromisów, umiejętności zapominania i uporu. 

– Éric-Emmanuel Schmitt

W urządzaniu naszych przestrzeni często również musimy iść na kompromis, szczególnie jeśli mamy niewielkie mieszkanie i nasza strefa dzienna powinna przeobrażać się również w strefę nocną. Musimy tak przemyśleć naszą aranżację wnętrza, aby spełniało przynajmniej 3 funkcje. Dlatego znakomitym wyborem jest oczywiście sofa lub narożnik z funkcja spania. Problem z doborem odpowiednich mebli do salonu często wynika z niesprecyzowanych naszych oczekiwań i nie do końca przemyślanych wymagań. Przygotowując się do zakupu konkretnego modelu, warto wziąć pod uwagę następujące czynniki: rozmiar sofy oraz przeznaczenie. 

Sists Colin - sofa rozkładana

Wybór sofy, narożnika do salonu wymaga pewnego zastanowienia, szczególnie jeśli ma być to mebel z przeznaczeniem również do spania. Powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na komfort i jakość wykonania. W tych wszystkich trudnych wyborach pomoże Wam zespół Internity Home z działu Meble i Tekstylia. 

Agata Pietrzak: Obsługa działu meblowego składa się z osób, które posiadają wykształcenie kierunkowe, zatem jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi. Często pracujemy na tworzonych przez nasz rysunkach technicznych, pozwalających wyobrazić sobie jak dany układ czy rozmiar będzie prezentował się we wnętrzu. Zatem poza wiedzą teoretyczną i techniczną, posiadamy również praktyczną. Personalizacja mebli pozwala stworzyć wymarzony model, idealnie wpisujący się w przestrzeń i styl naszego wnętrza. Metraż nie jest problemem, gdyż jesteśmy w stanie wybrać rozmiar i układ wpasowany, nawet w najmniejszą przestrzeń.

 

Sofa rozkładana Nicoline

Sofa rozkładana Nicoline

Nicoline Aurora

Dlaczego warto wybrać narożnik z funkcją spania?

Mebel z funkcją spania jest uniwersalny, nadaje się do codziennego użytku, a w razie potrzeby staje się wygodnym łóżkiem. Tym, na co warto zwrócić uwagę, jest nie tylko wielofunkcyjność narożników, ale także przytulność, którą ze sobą wnoszą. Co istotne, narożniki do salonu to aktualnie niezwykle bogata oferta meblowa, w której znajdziemy różnego rodzaju konstrukcje, dzięki czemu z łatwością dopasujemy narożnik do naszych potrzeb, gustu oraz przestrzeni, jaką dysponujemy.

Duże narożniki z funkcją spania proponuje nam Polska marka meblowa nobonobo

Mavi Pracownia Projektowa
Mavi Pracownia Projektowa

Rozkładany narożnik nobonobo Bola w projekcie 36 metrowego mieszkania autorstwa Dobry Układ. 

Projekt Dobry Układ
Narożnik nobonobo z funkcja spania
Bolia Pira Sofa Rozkładana dostępna w różnych konfiguracjach w salonach Internity Home
Bolia Pira Sofa Rozkładana dostępna w różnych konfiguracjach w salonach Internity Home
Bolia Pira Sofa Rozkładana dostępna w różnych konfiguracjach w salonach Internity Home
Bolia Sofa rozkładana Scandinavia
Bolia Sofa rozkładana Scandinavia

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Małgorzata Lemańska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków