Szara łazienka w 6 najlepszych odsłonach - zamów aranżację! | IH - Internity Home
Proj.: Magdalena Mikołajczyk, Daria Żeromska i Małgorzata Rosińska

Szara łazienka w 6 najlepszych odsłonach – zamów aranżację!

Szukasz pomysłów na szarą nietuzinkową łazienkę? Zdecydowałeś się, że chcesz odmienić klasyczny wygląd swojej? Cóż, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ szare łazienki są idealnym wyborem. Dodatkowo szary jest takim klasykiem, że nigdy się nie znudzi, a do wyboru jest tak wiele tonów i odcieni, które pozwalają na stworzenie różnych stylizacji w różnym stylu. Postaramy się zainspirować i  zapraszamy do naszych salonów z wyposażeniem wnętrz!

Wyraziste wzory

Prostym i najlepszym sposobem na wprowadzenie do łazienki odcieni szarości są płytki. Dostępność płytek jest naprawdę ogromna i czasami ciężko się zdecydować. Bez względu na motyw czy sposób dekoracji, płytki z nadrukiem to doskonały sposób na odzwierciedlenie osobowości w aranżacji wnętrza.

Przedstawiamy nowość płytki Valmori dostępne w naszych salonach. Do tych przepięknych płytek pasują retro baterie oraz biała ceramika.

Płytki Valmori
Płytki Valmori

Szare lastryko i naturalne drewno

Jeśli szary jest zbyt chłodny w wersji monochromatycznej nie pozostaje nic innego jak połączyć go z drewnem by zrównoważyć wnętrze jego ciepłem i naturalnością. Szare lastryko i czarne dodatki równa się łazienka w pięknym stylu. Element drewniany w postaci szafki pod umywalką ocieplają wnętrze. 

Proj.: Magdalena Mikołajczyk, Daria Żeromska i Małgorzata Rosińska
Proj.: Magdalena Mikołajczyk, Daria Żeromska i Małgorzata Rosińska

Szary i koral

Szary jest ponadczasowy i elegancki – łazienka zyska dzięki niemu niezwykłego uroku. Szary wycisza i uspokaja. Jeśli zastosujemy szarość w towarzystwie harmonijnego, pastelowego koralu, uzyskamy delikatne i idealne do wypoczynku wnętrze łazienkę.

SZARE I ŻÓŁTE PŁYTKI – STYLEBOOK

Szary, beże i złoto

Złote elementy, podobnie jak elegancka biżuteria, mają rozświetlać i subtelnie zdobić wnętrze. Na rynku dostępny jest atrakcyjny wybór baterii umywalkowych i prysznicowo-wannowych w tym właśnie kolorze. 

Szarości i beże zaliczają się do palety kolorów neutralnych, pasujących do każdego wnętrza, będących idealnym tłem do wyeksponowania dekoracyjnych akcesoriów. Są to także barwy delikatne, wpływające pozytywnie na nasze samopoczucie – koją nerwy, relaksują, uspokajają. Być może dlatego też tak chętnie po nie sięgamy, aranżując przestrzeń w łazience. 

Szary i biały

Może nam się wydawać, iż to zestawienie jest zbyt oczywiste. Dlatego warto pobawić się różnymi fakturami płytek. Kupując armaturę w kolorze złota, zwróć uwagę na sposób i jakość wykończenia powierzchni. Unikaj produktów z najniższej półki cenowej – mogą szybko ulec zniszczeniu i zepsuć wystrój „plastikowym” wyglądem.

projekt Milk Designs
Nowojorski styl projekt Milk Designs

Jeśli chcecie się urządzić prześlijcie do nas zapytanie – my dobierzemy produkty!

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków