Wielkanocne eleganckie wnętrza

Wiosenne świąteczne dekoracje w eleganckich wnętrzach

1. DEKORACJE DRZWI WEJŚCIOWYCH – WIOSENNE WIANKI

Do udekorowania wielkanocnych eleganckich wnętrz wystarczą nam kwiaty. Pięknie wyglądają wianki lub inne kompozycje np. kwiatowe, które możecie zakupić lub wykonać samemu. Zaopatrzcie się w elastyczne gałązki, różne wiosenne kwiaty (tulipany, hiacynty), liście i elementy typowo wielkanocne, aby zapleść piękny wianek. 

Wiosenne wianki na drzwi

Wiosenne wianki na drzwi

Do kompozycji wiosennych wianków z kwiatów, które mają wisieć na zewnętrz, użyjmy szcztucznego bukietu kwiatów, doniczka i ozdobna wstążka i piekna oryginalna kompozycja gotowa.

Wiosenne wianki na drzwi

Wiosenne wianki na drzwi

Wiosenne wianki na drzwi

Wiosenne wianki na drzwi

2. KOMPOZYCJE KWIATOWE 

Świeże kwiaty, wyeksponowane na paraptach, stołach wprowadzają do naszych wnętrz wiosenno-wielkanocną atmosferę. Zobaczcie nasze propozycje i stwórzcie swoje własne monochromatyczne bukietowe kompozycje. Najczęściej używane są przez nas oczywiście białe tulipany, narcyzy, hiacynty. Takie wielkanocne kwietne dekoracje do eleganckich wnętrz najlepiej sprawdzą się ułożone w szerokich i pojemnych naczyniach. Według nas, najpiękniejsze to te utrzymane w jasnych, pastelowych kolorach, ale ciemne prezentują się niezwykle elegancko. Oto kilka przepięknych bukietów. 

Dekoracje wiosenne bukiety

 

Żywe kwiaty stanowią formę dekoracji, która świetnie sprawdza się na każdą okazję. A kompozycje kwiatowe z wiosennych roślin cebulowych (i nie tylko takich) to fantastyczna propozycja na Wielkanoc. Do niedawna korzenie kwiatów były ukryte w ceramicznych, dekoracyjnych doniczkach. Teraz jednak przyszedł czas na odsłonięcie tej części rośliny i umieszczenie jej np. w przeźroczystych szklanych naczyniach i wazonach.

Projekt wnętrza Katarzyna Kraszewska architekt

Projekt wnętrza Katarzyna Kraszewska architekt

Dekorację stołu

STÓŁ NIE TYLKO OD ŚWIĘTA | WIELKANOCNE INSPIRACJE INTERNITY HOME