Włoskie wakacje: wybieramy designerskie krzesła ogrodowe

Włoskie wakacje: wybieramy designerskie krzesła ogrodowe z naszej oferty

Włoskie meble kojarzą nam się z luksusem, prestiżem i wysublimowaniem. Bez wątpienia to włoscy projektanci wyznaczają kierunki modowe a technolodzy prezentują jakość, do której należy dążyć. Tam proces tworzenia mniej ma wspólnego z masową produkcją, więcej z artyzmem. Dlatego wszyscy, którzy poszukują mebli do domu oraz ogrodu, które spełnią najwyższe wymogi, zarówno pod względem jakościowym, ergonomicznym oraz twórczym, powinni poznać Pedrali – włoską markę dostępną w showroomach z Grupy Internity Home i Prodesigne. 

 

krzesła ogrodowe
źródło: https://www.pedrali.com/en-us

 

Krzesła ogrodowe made in Italy

Najwyższej jakości krzesła ogrodowe mogą stać nawet przy basenie, ponieważ z założenia są odporne na działanie wody oraz innych czynników zewnętrznych. Z powodzeniem mogą być postawione na zadaszonej werandzie, przy zbiorniku wodnym, pod drzewem czy w najbardziej nasłonecznionym miejscu.

Oprócz tego muszą być stabilne a także wygodne, aby relaks pod chmurką był naprawdę udany. Dlatego meble outdoorowe przez zakupem warto „przymierzyć”. W naszych salonach nie tylko zobaczysz meble Pedrali na żywo, ale też możesz liczyć na profesjonalne doradztwo dedykowanego specjalisty, chociażby przy wyborze odpowiedniej na zewnątrz tkaniny obiciowej.

Warto zwrócić uwagę również na design mebli, który powinien stanowić dopełnienie ogrodu. Takie podejście stanie się gwarantem uzyskania pożądanej w naturalnym środowisku harmonii.

 

krzesła ogrodowe
źródło: https://www.pedrali.com/en-us

 

 

Dotknij i zobacz na żywo || Sprawdź adresy naszych showroomów >>

 

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków