Zielone stylowe akcenty w aranżacji mieszkania [Nowości] | IH - Internity Home

Zielone stylowe akcenty w aranżacji mieszkania [Nowości]

Kolor zielony jest nadal jednym z kolorów, który chętnie przemycamy w aranżacjach naszych mieszkań. Daje on nam poczucie harmonii, spokoju. Jako barwa kojarzy się z naturą więc daje nam relaksujący klimat. Otaczając się nim czujemy się bezpieczni, sam budzi zaufanie. Daj nam też wrażenie świeżości i przestrzeni. 

Kolor zielony pasuje do pomieszczeń, które mają służyć odpoczynkowi. Nadmiernie aktywne, roztrzepane osoby, mające problem z podejmowaniem decyzji, w zielonym otoczeniu wyciszą się i zbiorą myśli. Zieleń działa bowiem jak spacer po parku. Nadmiar spokoju zielonego koloru może jednak sprzyjać nudzie, powolności i bierności. Zieleń także optycznie powiększa pomieszczenie.

Poznajcie nowości do wyposażenia wnętrz w kolorach zieleni!

Lampa Kundalini Azou dostępna w 3 kolorach czarnym, białym i zielonym. Kinkiet Kundalini Azou zaprojektowany przez Chrisa Basiasa to oprawa oświetleniowa o geometrycznym kształcie. Każdy punkt świetlny kinkietu łączy się z drugim cienką nicią, kreśląc nieoczekiwane ścieżki.

Oświetlenie Kundalini

 

Płytki Marazzi 

Fabryka płytek Marazzi to jeden z wiodących graczy na rynku wnętrzarskim w dziedzinie produkcji płytek. Przez lata, firma Marazzi zyskała uznanie architektów i projektantów, którzy wykorzystują te produkty do wykańczania poważnych inwestycji – przestrzeni publicznych i miejskich. Łączą doświadczenie z innowacją, niezwykle oryginalnym designem. 

Płytki Fioranese 

Płytki Fioranese to produkty najwyższej jakości. Włoska firma oferuje gres porcelanowy i płytki ceramiczne o wyjątkowym designie połączonym z kreatywnymi rozwiązaniami.  Na rynku wnętrzarskim są już od 50 lat i stale zyskują nowych fanów. Ich wzory cieszą się dużą popularnością wśród architektów, klientów. 

Płytki Fioranese

Meble

Zielone meble ocieplają wnętrze, bo zieleń to przecież ciepła barwa. Poza tym ciemna zieleń dodaje pomieszczeniu elegancji. Jakie meble najlepiej wybrać w kolorze zieleni? Oto nasze propozycje.

37 METROWE MIESZKANIE W BLOKU | DESIGN: BUTTERFLY STUDIO

Dywany 

Zmiana dywanu w salonie to ciekawy i szybki sposób na metamorfozę. Oprócz wielu praktycznych rozwiązań jakie niesie ze sobą odpowiedni dywan w pomieszczeniu, jest on również w stanie, nieść pomoc w zdefiniowaniu aranżacji, oddzielaniu poszczególnych segmentów przestrzeni w układzie otwartym i być elementem o dużej wartości dekoracyjnej w projekcie. 

Łazienka ceramika

Płytki Marazzi

 

Meble idealne na taras

Salonowy outdoor jak stworzyć? Często się mówi, że ogród czy taras to przedłużenie naszego domu, dlatego warto zadbać, aby tworzyły one spójną, piękną całość z naszymi wnętrzami. Pomysłów na aranżację jest wiele, ale jedno jest pewne: meble ogrodowe muszą być wykonane z najlepszych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych i łatwych w konserwacji.

 

Connubia – kolorowa rewolucja na balkonach i tarasach
Słońce, palmy i relaks, czyli taras idealny

Kolor zielony poprawia koncentrację, pamięć i wzmacnia zmysły. Obniża ciśnienie krwi i rozszerza naczynia krwionośne. Psychologicznie oznacza nadzieję na pozytywne zmiany, nowe życie i nowy początek. Jeżeli chcesz wyczarować harmonię, wykrzesać iskry stabilności i bezpieczeństwa, wybierz kolor zielony!

Potrzebujesz wsparcia przy urządzeniu swojego domu? Koniecznie skontaktuj się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


   

   

  Zapytaj // naszego eksperta

  Agata Pietrzak

  Specjalista // Meble
  ×

  Bernadeta Zawadzka

  Specjalista // Płytki
  ×

  Karol Gruszka

  Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków