Szanowni Klienci,

w związku z zaistniałą sytuacją pracujemy online dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Obecnie salony Internity Home pozostają otwarte jedynie dla wcześniej umawianych spotkań

Niezmiennie nasi doradcy są do Państwa dyspozycji pod telefonem, mailem i komunikatorami internetowymi np. WhatsApp. Dedykowany adres e-mail to: kontakt@internity.pl. Numer telefonu: 22 639 84 91 / 507 173 095.

Dodatkowo wychodząc Państwu naprzeciw z pomocą przy kontakcie z nami chcielibyśmy zaproponować instalację bezpłatnego programu zoom meetings (Android, IOS), który daje możliwość video-rozmowy, prezentacji próbek i projektów.

Za wszystkie niedogodności z tego wynikające bardzo Państwa przepraszamy, ale powaga zaistniałej sytuacji zmusza nas do podjęcia odpowiedzialnych decyzji.

 

 

Internity Home to coś więcej niż wnętrza. Z nami kompleksowo urządzisz dom. W jednym miejscu i czasie, na ogromnej powierzchni ekspozycyjnej, możesz poznać najświeższe trendy oraz zobaczyć produkty ponad 400 wyselekcjonowanych producentów z całego świata, którzy gwarantują najwyższą jakość.

My po swojej stronie oferujemy profesjonalną pomoc – poczynając od doradztwa w zakresie produktowym i projektowym, kończąc na Twoim zadowoleniu. Decydując się na współpracę z Internity Home, zyskujesz nie tylko piękne wnętrze, ale przede wszystkim prestiż, jakość oraz nigdzie niespotykany komfort podczas urządzania domu.

 

Internity Home Warszawa

Przyjdź i dotknij

Zobacz na własne oczy i dotknij wyjątkowych produktów do wyposażenia wnętrz. Zapraszamy do naszych salonów w Warszawie zlokalizowanych przy ulicy Duchnickiej 3 oraz Bartyckiej 24/26.

 

Showroom Internity Home przy ulicy Duchnickiej 3 w Warszawie

 (godz. otwarcia: pn – pt 09 – 18 | sob. 10 – 15)

 
TELEFON

+48 22 550 56 50

E-MAIL

duchnicka@internity.pl

 

Salon Internity Home przy ulicy Bartyckiej 24/26 w Warszawie (paw. 208)

 (godz. otwarcia: pn – pt 09 – 19 | sob. 9 – 16)

TELEFON

502 057 365

E-MAIL

bartycka@internity.pl

 

Ekspozycja w salonie Internity Home przy ulicy Bartyckiej w Warszawie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE