Przyjdź do Internity Home Łódź

Salon z wyposażeniem wnętrz w ŁODZI stworzyliśmy dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre wzornictwo, chcą zaoszczędzić czas, mieć 100% gwarancję realizacji zamówienia i transportu w terminie oraz skorzystać z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów.

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na współpracę z naszym salonem?

 

O bogactwie naszej oferty stanowi ponad 400 światowych marek z dziedziny designu. Showroom posiada dużą ekspozycję produktów.

Jakie produkty znajdziesz w naszych salonach?

Płytki dostępne od ręki od największych światowych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, Mutina, 41zero42, Ornamenta, Wow Designe. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt w rozmiarze XXL. Najwyższej jakości ceramika sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano oraz armatury Radomonte, Geda, Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht i wiele innych.

Dobry projekt wnętrza nie może obyć się bez oświetlenia. Czołowe marki jakie znajdziesz w naszej ofercie to: Flos, Louis Poulsen, Brokis, Marset, Nemo, Luce Plan i inne.

Meble jakie znajdziesz w naszych salonach to przede wszystkim eleganckie sofy i narożniki od Włoskich producentów: Nicoline, Pianca, Campeggi, Kartell, jak również polskich  Sits, Nobonobo. Stoły i krzesła są niezbędne do stworzenia jadalni i wyposażenia kuchni. Wśród flagowych marek mamy do zaoferowanie Fameg, Ton, Miloni, Paged.

Jak możemy ułatwić Tobie pracę?

W salonie znajdziesz dedykowane miejsca do tworzenia kreatywnych moodbordów z dostępnych produktów. Usprawniliśmy również pracę on-line, czyli konsultacje i spotkania z handlowcami za pośrednictwem wideokonferencji, a także komunikację klient-architekt. Na specjalne życzenie możemy również dowieźć próbki, katalogi do Waszych biur znajdujących się na terenie Łodzi.

 

Skontaktuj się z nami!

Razem możemy stworzyć wspaniałe projekty.

INTERNITY HOME ŁÓDŹ

ul. Wróblewskiego 19A

godziny otwarcia: pn-pt: 09.00-18.00,

Salon w soboty czynny tylko po wcześniejszym umówieniu spotkania.

numer telefonu: +48 42 280 78 96

e-mail: lodz@internity.pl

Chcesz wycenić produkty? Napisz do nas!

Jeśli nie masz pomysłu na swoje mieszkanie skontaktuj się z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową/ biurową przestrzeń!

    Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty