Przyjdź do Internity Home Warszawa

Salon z wyposażeniem wnętrz w Warszawie stworzyliśmy dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre wzornictwo, chcą zaoszczędzić czas, mieć 100% gwarancję realizacji zamówienia i transportu w terminie oraz skorzystać z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów.

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania.

ZADZWOŃ+48 22 550 56 50 

Dlaczego powinieneś zdecydować się na współpracę z naszym salonem?

Nasza oferta stanowi ponad 400 światowych marek z dziedziny designu

Jakie produkty znajdziesz w naszych salonach? 

Płytki dostępne od ręki od największych światowych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, Porcelanosa, Mutina, 41zero42, Ornamenta, Wow Designe. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt w rozmiarze XXL. Najwyższej jakości ceramika sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano oraz  armatury Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht, Radomonte, Geda, Hushlab, Graf i wiele innych

Dobry projekt wnętrza nie może obyć się bez oświetlenia. Czołowe marki jakie znajdziesz w naszej ofercie to: Flos, Louis Poulsen, Brokis, Marset, Vibia, Nemo, Luce Plan i inne. 

Meble jakie znajdziesz w naszych salonach to przede wszystkim eleganckie sofy i narożniki od Włoskich producentów: Nicoline, Pianca, Campeggi, PUNT, PEDRALI, BOLIA  jak również polskich  Sits, Nobonobo. Stoły i krzesła są niezbędne do stworzenia jadalni i wyposażenia kuchni. Wśród flagowych marek mamy do zaoferowanie Fameg, Ton, Miloni, Paged.

MARKI WŁASNE: HUSHLAB, STERNLIGHT, CHARME PARQUET, SOLOSs, RICORDENA, IH SELECTION, SELESTIO, MOOQO.

Jak możemy ułatwić Tobie pracę?

W salonie znajdziesz dedykowane miejsca do tworzenia kreatywnych moodbordów z dostępnych produktów. Usprawniliśmy również pracę on-line, czyli konsultacje i spotkania z handlowcami za pośrednictwem wideokonferencji, a także komunikację klient-architekt. Na specjalne życzenie możemy również dowieźć próbki, katalogi do Waszych biur znajdujących się na terenie Warszawy. 

Skontaktuj się z nami!

Razem możemy stworzyć wspaniałe projekty.

Internity Home Warszawa

ul. Duchnicka 3 (Żoliborz)

godziny otwarcia: pn – pt 09 – 18 | sob. 10 – 15

numer telefonu:+48 22 550 56 50

e-mail: duchnicka@internity.pl

ul. Bartycka 24/26 (paw. 208)

godziny otwarcia: pn – pt 10 – 18 | sob. 9 – 15

numer telefonu: 502 057 365

e-mail: bartycka@internity.pl

Odwiedź nasz salon również wirtualnie!  Kliknij i poznaj nasze najciekawsze produkty!

 

Do Waszej dyspozycji są nasi specjaliści:

PŁYTKI, SANITARKA
OGRZEWANIE
TAPETY 
OŚWIETLENIE 
PODŁOGI DREWNIANE 

Zaprojektuj razem z nami swoje wymarzone wnętrze!

Jeśli nie masz pomysłu na swoje mieszkanie skontaktuj się koniecznie z nami, wspólnie zaprojektujemy Twoją domową przestrzeń! Zadzwoń +48 22 550 56 50 lub napisz:

    Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty    Największe marki z jakimi współpracujemy. Dostępność towaru od ręki, gwarancja jakości i transportu.