Czarna wanna w łazience [Top Trend] | IH - Internity Home

Czarna wanna w łazience [Top Trend]

Czarny kolor jest tak uniwersalny, że nawet pastelowe barwy do niego pasują. Nigdy nie traci na ponadczasowości i zawsze wygląda elegancko. Dlatego do urządzenia nietuzinkowej łazienki warto pokusić się o wybór wanny w kolorze czarnym. Przyciąga uwagę każdego kto wejdzie do łazienki. Dzięki temu, że wanna jest utrzymana w całości w czerni to jeszcze bardziej wyróżnia się na tle ścian. Jej delikatne linie i owalny kształt dają gwarancję ponadczasowego wyglądu. Wanna jest ozdobą samą w sobie, a odpowiednio wyeksponowana, umieszczona przed jasną ścianą jeszcze bardziej się odznacza.

ZAPROJEKTUJ ŁAZIENKĘ SWOICH MARZEŃ 

Istotnym elementem poczucia relaksu i odprężenia, jakie daje spa, jest luksusowy wygląd pomieszczenia. Kaldewei producent wanien proponuje nam nowe oblicze estetycznego projektowania, w którym główny nacisk kładzie się na czystym poczuciu przyjemności. Wanna wolnostojąca klasyczna wzbogaca wzornictwo. Możemy wybrać nawet dwukolorowe wanny umożliwiające wprowadzenie atmosfery spa do naszej codzienności. 

Czarna wanna Kaldewei
 

DWUKOLOROWA WANNA

Widzimy tu perfekcyjnie płynne przejście z jednokolorowego do dwukolorowego trendu projektowania wanien. Wyraziste kolory wanien kontrastują z obudową wanny wolnostojącej, która dostępna jest w kolorze białym, białym matowym, czarnym oraz czarnym matowym

Czarna wanna Kaldewei

Ciekawą alternatywą do czarnego koloru wanny jest propozycja od Hushlab. Nietuzinkowy kolor podkreśli niejedną aranżację!

Wanna Hushlab

Czarne wanny pasują do każdego stylu. Czarny kolor w łazience najczęściej zestawiany jest z bielą, drewnem, pastelami, złotem. Taki kontrast zazwyczaj wykorzystywany jest w odważnych wnętrzach. 

 

Chcesz zamówić aranżację? Napisz do nas:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Agnieszka Wichracka

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Katarzyna Jasińska

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków