Dębowy stół Lemon Osska Design | IH - Internity Home

Dębowy stół Lemon Osska Design

OSSKA DESIGN tworzą ludzie z dużym doświadczeniem w projektowaniu. Zespół pasjonatów dobrego wzornictwa, którzy z drewna potrafią czynić cuda. Pracownia funkcjonuje od 2015 roku i tworzyła dla innych znanych marek trwałe, funkcjonalne meble, które trafiły do najbardziej wymagających odbiorców w całej Europie. W 2022 roku postanowili całkowicie oddać się własnym projektom. Projektują i tworzą wyjątkowe meble z litego drewna.

Do ich portfolio trawił właśnie najnowszy projekt drewnianego stołu Lemon. Dębowy stół o świeżym, nowatorskim designu. Lekki i elegancki. Gruby, solidny blat wykonany z naturalnego, dzikiego dębu. Tapicerowane nogi w kształcie cytrusów nadają całości stylowej formy oraz przywodzą na myśl powiew gorącego lata gdzieś na dalekim południu Europy. Zaokrąglone rogi nadają całości subtelności i lekkości.

Do wyboru mamy dowolny kolor oraz rodzaj tkaniny. Pozwala to na nieskończoną liczbę wariantów oraz dogłębną personalizację wedle naszego pomysłu.

Stół Lemon Osska Design
Stół Lemon Osska Design

Stół wykonany z litego drewno, dziki dąb (możliwość wyboru wybarwienia drewna) grubość blatu: 4cm ; krawędzie frezowane pod kątem 45 stopni szerokość / głębokość stołu: 100cm długość: od 160 do 300cm.

Wyjątkowa dbałość o każdy detal

Doświadczenie w projektowaniu oraz kreatywność pozwala projektantom na tworzenie mebli, które zachwycają wyglądem, ale też komfortem użytkowania. Z niezwykłego materiału jakim jest drewno, powstają produkty, które potrafią przetrwać dekady. Wyróżniają się imponującą trwałością, unikatowym i naturalnym wyglądem.

Stół z tapicerowanymi nogami Lemon Osska Design

 

 

Każdy klient otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający autentyczność produktu oraz informację, iż produkt został w 100% wyprodukowany w Polsce. Cena obejmuje łóżko wraz z materacem. Zapytaj o wycenę!

Zapytaj // naszego eksperta

Katarzyna Kosieradzka-Krysiuk

doradca klienta meble / tkaniny / tapety / wykładziny
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków